کد خبر: 615156 A

مربی سپیدرود از تماشاگران گیلانی که این تیم را حمایت کردند تا در لیگ برتر بماند، تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا امامی‌فر ، مربی سپیدرود رشت در پایان دیدار تیمش برابر فولاد که با تساوی بدون گل به پایان رسید، در نشست خبری اظهار داشت:به مردم گیلان و هوادارانی که ما را حمایت کردند تبریک می‌گویم. نتیجه‌ای بهتر از این نمی‌توانستیم متصور شویم. یک هفته مانده به پایان لیگ کار را تمام کردیم و حاصل تلاش مجموعه تیم را دیدیم. برنامه ریزی ما کسب 31 امتیاز بود، اما توانستیم با 30 امتیاز در لیگ بمانیم.

وی در ادامه افزود:کار مهمی کردیم و فقط وظیفه خود را انجام دادیم. کریمی از هواداران و بازیکنان بسیار تشکر کرد. امیدوارم سال آینده با برنامه بهتری بتوانیم در لیگ حاضر شویم و با هدفگذاری درست آینده بهتری داشته باشد. وقتی  به تیم آمدیم بازیکنانی را به تیم اضافه کردیم تا شرایط بهتر شود، از نورمحمدی و غلامی و مهدوی استفاده کردیم. بزرگترهای تیم نقش خود را به خوبی ایفا کردند. تیمی که در شرایط بحرانی است اگر بتواند از شرایط روانی خودش را تقویت کند از نظر فنی هم خوب می‌شود. این اتفاق با حضور کریمی رخ داد.

امامی فر با تقدیر از هواداران تیمش خاطرنشان کرد:اگر ما این هواداران را نداشتیم نمی‌توانستیم موفق باشیم. نقش آنها در دو بازی اخیر کاملاً مشخص بود. صاحب اصلی تیم آنها هستند و باید به آنها تبریک گفت.

مربی سپیدرود درباره برنامه های کادرفنی برای فصل بعد، اظهار داشت: می‌دانم که قرارداد کریمی دو سال و نیمه است، اما کادر فنی فعلاً قراردادی ندارد. احتمالاً کریمی برنامه‌هایش را ارائه می‌کند و اگر بماند و ما را قابل بداند، ما هم در خدمتش خواهیم بود.

سپیدرود رشت علیرضا امامی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر