کد خبر: 614923 A

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش اعداد و ارقام خود اشاره ای به حملات پرتعداد لوکوموتیو ازبکستان روی دروازه ذوب آهن کرده است.

به گزارش ایلنا، پس از اینکه رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و تیم های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی آماری به اعداد و ارقام رقابت های این هفته پرداخته است.

 

یکی از اعداد جالبی که در خصوص هفته ششم دور گروهی به چشم می خورد، مربوط به بازی حساس نماینده ایران مقابل حریف ازبک خود است. تیم ذوب آهن در آخرین بازی خود در تاشکند به مصاف لوکوموتیو رفت و برای صعود به یک امتیاز از این بازی نیاز داشت. ذوبی ها که در نیمه اول به گل برتری رسیدند، در اکثر دقایق این بازی با حملات بی وقفه حریف محاصره شده بودند و در نهایت یک گل هم دریافت کردند اما تساوی برای صعود شاگردان قلعه نویی کافی بود و آنها با همین نتیجه به دور حذفی راه پیدا کرد.

 

نکته آماری جالب توجه در خصوص این بازی، 51 سانتر ازبک هاست. سایت AFC با اشاره به این تعداد عجیب و غریب نوشت: لوکوموتیو محوطه جریمه ذوب آهن را با 51 سانتر که یک رکورد عجیب است، بمباران کرد؛ اما هیچکدام از این سانترها به نتیجه نرسید تا تساوی یک یک نماینده ایران را به مرحله یک هشتم نهایی برساند.

 

ذوب آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر