کد خبر: 613422 A

با اشتباهات فاحش داوری حذف شدیم

سرمربی الغرافه ابراز امیدواری کرد مهدی طارمی در جام جهانی برای تیم ملی کشورمان بدرخشد.

به گزارش ایلنا، بویلنت اویگون در نشست خبری پس از پیروزی شاگردانش در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا برابر تراکتورسازی تبریز گفت: در حقیقت اینکه ما مقابل تیمی بازی کردیم که تماشاگران زیادی دارد، برای‌مان لذت‌بخش بود. می‌خواستیم از گروه‌مان صعود کنیم، اما موفق نشدیم. در این بازی هم سعی کردیم از بازیکنان جوان‌مان استفاده کنیم.

سرمربی الغرافه افزود: از اینکه با بازیکنان جوان توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم، خوشحالم. امیدوارم تراکتورسازی هم فصل آینده تیم قدرتمندی باشد، چرا که ساغلام مربی بزرگی است و مطمئنم اگر بازیکنان قوی به او بدهند این مربی می‌تواند تراکتورسازی را مدعی قهرمانی در سال آینده کند.

اویگون دلیل استفاده از مهدی طارمی و وسلی اسنایدر را اینگونه توضیح داد: بالاخره ما توانستیم هشت امتیاز در این گروه کسب کنیم، اما مقابل الجزیره و به دلیل اشتباهات فاحش داوری شکست خوردیم و نتوانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. فوتبال بازی تیمی است و فقط نمی‌توان روی دو بازیکن حساب کرد. فوتبال 11 بازیکن دارد که همه آنها باید آماده باشند. الغرافه در حال پوست‌اندازی است و سعی می‌کنیم فصل آینده تیمی بهتر داشته باشیم.

این سرمربی درباره عملکرد مهدی طارمی اظهار داشت: طارمی چهار ماه به دلیل اشتباه مدیربرنامه‌اش محروم بوده است، اما از وقتی که می‌توانسته بازی کند در تلاش کامل بوده و بازیکن بسیار باکیفیتی است. طارمی در هر بازی تلاش خود را بیشتر می‌کند تا کیفیتیش بالاتر برود. درباره او با سرمربی تیم ایران هم صحبت کردم و برای طارمی تمرینات جداگانه‌ای برگزار می‌کنیم. امیدوارم این بازیکن در جام جهانی با تیم ملی ایران بدرخشد و باعث خوشحالی مردم این کشور شود.

وی در خصوص اینکه تراکتورسازی در این بازی هواداران کمی در ورزشگاه داشت، یادآور شد: نمی‌دانم واقعاً چرا تراکتورسازی در این شرایط است، اما صدها بار طرفداران تراکتورسازی که تیم‌شان را تشویق کرده‌اند از اینترنت نگاه کرده و عاشق و مجذوب آنها شده‌ام. شاید برای اینکه هواداران این تیم انتظار موفقیت داشتند به ورزشگاه نیامدند، اما آنها عاشق تیم‌شان و پیراهن تراکتورسازی هستند. از هواداران تراکتورسازی می‌خواهم برای اینکه دوباره از فوتبال لذت ببرند جایگاه‌شان را روی سکوهای ورزشگاه پر کنند.

تراکتورسازی مهدی طارمی الغرافه قطر بویلنت اویگون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر