کد خبر: 613419 A

پاسخ سرمربی تراکتورسازی به استقبال سرد هواداران تراکتورسازی

سرمربی تراکتورسازی گفت: یک گل از ضربه آزاد خوردیم و گل دوم را هم روی اشتباه مدافع و دروازه بان دریافت کردیم و در نهایت بخاطر باخت ناراحت شدیم. ما باید بلافاصله خودمان را ریکاوری کنیم و در بازی بعدی لیگ برتر، به نتیجه ای برسیم که از منطقه خطر جدا شویم.

به گزارش ایلنا، ارطغرول ساغلام در نشست خبری پس از تقابل در هفته پایان لیگ قهرمانان آسیا برابر الغرافه قطر گفت: ما مدعی صعود به مرحله بعد نبودیم، اما به دنبال این بودیم که از بازیکنانی که کم استفاده کردیم، با بازی آن ها هم آشنا شویم. ما در پنج بازی قبلی لیگ قهرمانان آسیا، با وجود ارائه بازی خوب، نتوانسته بودیم به پیروزی برسیم و به دنبال وداع شیرین با این مسابقات بودیم، اما متاسفانه در نیمه اول خوب بازی نکردیم و این موضوع دور از انتظار نبود.

او ادامه داد: هدف ما در نیمه دوم، این بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم و در ضدحملات به سمت دروازه حریف برسیم که متاسفانه، یک گل از ضربه آزاد خوردیم و گل دوم را هم روی اشتباه مدافع و دروازه بان دریافت کردیم و در نهایت بخاطر باخت ناراحت شدیم. ما باید بلافاصله خودمان را ریکاوری کنیم و در بازی بعدی لیگ برتر، به نتیجه ای برسیم که از منطقه خطر جدا شویم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه بیان داشت: رابطه بین طرفداران و تیم، بسیار خدشه دار شده و در بازی های خانگی، طرفدارانمان به ورزشگاه نمی آیند و آن‌هایی هم که به ورزشگاه می آیند، علیه بازیکنان شعار می‌دهند. ما در شرایطی نیستیم که بتوانیم شعار هواداران را هم تحمل کنیم. امیدوارم هواداران اگر تیمشان را دوست دارند، یکشنبه به ورزشگاه بیایند و برخلاف امروز، تیم را حمایت کنند. اگر تماشاگران می‌خواهند به ورزشگاه بیایند و باز هم مثل امروز علیه بازیکنان شعار بدهند، بهتر است که نیایند و روحیه بازیکنان را خراب نکنند. امیدوارم روز یکشنبه با ارائه بازی خوب بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و فصل کابوس وارمان را بدون دردسر تمام کنیم.

ساغلام درباره عدم برپایی اردوی شب قبل از بازی گفت: ما در شرایط خاصی هستیم و بخاطر غیرمهم بودن بازی، این تصمیم را گرفتیم و به نظرم این تصمیم مشکل خاصی ندارد. کلید رهایی از این شرایط، پیروزی در بازی روز یکشنبه است و بعد از آن، همه باید بشینند و تصمیمی برای سرپا کردن دوباره ی تراکتور بگیرند.

تراکتورسازی تبریز لیگ قهرمانان آسیا ارطغرول ساغلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر