کد خبر: 613410 A

سرمربی سپیدرود اعتراض خود بابت عدم اجرای حکم کسر امتیاز باشگاه نفت تهران را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، علی کریمی بابت حضور خود در راس هدایت نفت تهران که منتهی به برکناری‌اش از سوی مالک وقت این باشگاه شده بود، شکواییه‌ای را تنظیم و تقدیم کمیته انضباطی کرد.

با این حال در شرایطی که چند پیش حکم این شکایت انتشار یافته بود و باشگاه نفت محکوم به پرداخت مطالبات سرمربی کنونی سپیدرود شده بود، علیرغم گذشت تاریخ مهلت به اجرا در نیامده است.

باشگاه نفت تهران تا تاریخ 21 اردیبهشت فرصت داشت تا نسبت به پرداخت مطالبات علی کریمی اقدام کند تا عواقب مربوط به کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین گریبانش را نگیرد. با این حال فدراسیون فوتبال هنوز توجهی به این موضوع نداشته تا علی کریمی چالش میان خود و فدراسیون را دلیل این اتفاق بداند.

کریمی با انتشار متنی همراه با حکم مربوط به این موضوع اعتراض خود را به این بی توجهی اعلام کرده و فدراسیون 5 ستاره را تهدید به پیگیری شکایتش از فیفا کرده است.

کریمی در این پیام خود نوشته است: 

‎فدراسیون ٥ ستاره اى که براى حرف خودش ارزش قائل نیست ، نباید انتظار بیشترى داشته باشیم، ولى تاج و دارو دسته فدراسیون باید بدونن من تا اخر دنبال حکمم هستم، شما که مال این حرفها نبودین و نیستین ولى من تا فیفا هم شده میرم تا حقم رو بگیرم و نشون بدم که شما ها فقط براى منافع شخصیتون توى فدراسیون هستین و کارى به فوتبال ندارین!! سالهاست حسن زاده رئیس کمیته انظباطى هست که فقط دستورات شما رو انجام بده که اوضاع وحال و روزمون اینه!!!؟؟؟

‎اندکى صبر سحر نزدیک است

 

photo_2018-04-17_21-39-18

علی کریمی فدراسیون فوتبال مهدی تاج نفت تهران سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر