کد خبر: 613409 A

سرمربی ذوب آهن درباره صعود تیمش و همچنین تقابل با تیم سابقش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی سرمربی ذوب آهن که تیمش با تساوی یک بر یک مقابل لوکوموتیو به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کرد ، در نشست خبری اظهار داشت: این مسابقه یکی از سخت‌ترین بازی‌های زندگی‌ام بود. به تیم لوکوموتیو هم تبریک می‌گویم بازی خوبی انجام داد و به وجود بازیکنانم افتخار می‌کنم. با برنامه بازی کردیم هرچند شانس هم آوردیم. لوکوموتیو هم لیاقت برد و صعود را داشت.

وی ادامه داد: در این بازی دو هدف داشتیم هدف دوم ما این بود که به گل دوم برسیم. قدرت تاکتیکی لوکوموتیو باعث شد عقب نشینی کنیم. آن‌ها بازی خوبی انجام دادند اما ما بازی را به سود خودمان تمام کردیم.

قلعه نویی درباره دیدار تیمش برابر استقلال در مرحله حذفی خاطرنشان کرد: به هر سه تیم ایرانی ذوب آهن، استقلال و پرسپولیس تبریک می‌گویم. فوتبال حرفه‌ای است و باید مقابل استقلال قرار بگیرم. 22 سال در استقلال حضور داشتم و بازی سختی است. فکر می‌کنم یکی از زیباترین فوتبال های این فصل ایران خواهد بود.

سرمربی ذوب آهن در واکنش به شایعه بازگشتش به سپاهان، گفت: من در سپاهان هم مربیگری کرده‌ام. خیلی از مربیان ایرانی دوست دارند در این تیم مربیگری کنند. در رسانه‌ها این خبر منتشر شده اما من تمام فکر و ذکرم روی تیم خودم است.

استقلال امیر قلعه نویی ذوب آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر