کد خبر: 612750 A

فرزاد حاتمی در مسیر سرخابی‌ها

مهاجم تراکتورسازی هم در شرایطی که پیش از این ستاره‌ها سرخابی‌های پایتخت به خاطرش در آستانه محرومیت قرار گرفتند، دیده شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی تبریز در لیگ هفدهم اوضاع نامناسبی داشته است و هم از نظر نتیجه‌گیری و هم از نظر حاشیه‌ای یکی از ضعیف‌ترین عملکردهای این تیم در دوران حضورش در لیگ برتر رقم خورده است.

بحث درگیری بازیکنان در رختکن، حواشی مربوط به ترخیص دو سرباز پرسپولیسی این تیم،‌ شیوه جذب سرباز از ذوب‌آهن و سیاه‌جامگان، اختلافات در موضوع کنار گذاشتن گل‌محمدی، رفتار مدیریت باشگاه با سینا عشوری و درخواست عجیب از این بازیکن به ادعای خودش، ماجرای کنار گذاشتن و برگشت محمد ابراهیمی، ماجرای انتقاداتی که علیه مدیریت باشگاه در برنامه موج فوتبال شبکه سهند مطرح شد و... همه از نکاتی هستند که ضعف مدیریت باشگاه در کنترل حواشی را نشان می‌دهد که تمام اینها را اگر به اندازه ضعف فنی در نتایج این تیم موثر ندانیم قطعاً کم اثرتر هم نبوده است.

موضوعی که اخیراً در فضای مجازی دست به دست چرخیده است مربوط به حضور فرزاد حاتمی، مهاجم تراکتورسازی در یک سفره‌خانه و در حال استعمال قلیان است.

مهاجم تراکتورسازان که عملکرد متوسطی در فصل جاری داشته و در ضعف خط حمله این تیم که دلیل اصلی حذف‌شان از آسیا بوده هم نقش اساسی دارد، فصل پر حاشیه‌ای هم پشت سر گذاشت و درگیری او با امیرحسین صادقی در هتل المپیک یکی دیگر از مواردی بود که تراکتورسازان را دچار حاشیه کرد.

در فصل جاری موارد مشابهی در مورد بازیکنان استقلال و پرسپولیس هم رویت شد که در حساس‌ترین مقاطع فصل رسانه‌ای شد و سرخابی‌های پایتخت با حواشی زیادی روبرو شدند که با ورود کمیته اخلاق همراه بود و حالا باید دید این مورد برای فرزاد حاتمی چه تبعاتی در پی خواهد داشت.

فرزاد حاتمی که در شکست‌های پیاپی تراکتورسازی با گفتن جمله این فوتبال کثیف است حواشی زیادی شکل داده بود و اکنون با عملکرد خارج از محیط فوتبالی خود به عنوان یک بازیکن نشان داده که حرفش چندان هم بی‌ربط نیست!

photo_2018-04-16_12-22-20

تراکتورسازی تبریز فرزاد حاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر