کد خبر: 611647 A

بازگشت رویایی لیگ قهرمانان شکل گرفت اما نه در مسابقه‌ای که همه انتظارش را داشتند.

به گزارش ایلنا، خیلی‌ها فکر می‌کردند منچسترسیتی می‌تواند برتری سه گله لیورپول را جبران کند اما این رم بود که شب کابوس واری را برای اهالی کاتالونیا رقم زد و رویای سه‌گانه بارسلونا را بر باد داد. بارسلونا در همان ورزشگاهی که در سال 2009 با غلبه بر منچستریونایتد، سه‌گانه قهرمانی‌اش را تکمیل کرده بود، شکست تلخی را متحمل شد و استحقاق بیش از این را نیز نداشت.

حتی اگر خوش‌شانسی بارسلونا ادامه پیدا می‌کرد و با چنین بازی بدی به مرحله بعد می‌رفتند، بعید بود در مرحله بعد با تیم‌های سخت‌تر و پرمهره‌تر مثل رئال مادرید یا بایرن‌مونیخ شانسی برای صعود به فینال داشته باشند. یک ناکامی دیگر در مرحله یک‌چهارم‌نهایی برای بارسلونا واقعا تلخ است و تلخ‌تر می‌شود اگر رئال مادرید باز هم قهرمان شود.

بارسلونا

حسرت نیمه‌نهایی

بعد از قهرمانی سه‌گانه در فصل 2015-2014 بارسلونا در هر سه فصل در مرحله یک‌چهارم‌نهایی حذف شده. تیم لوییس انریکه در فصل 2016-2015 در راه دفاع از عنوان قهرمانی در مجموع 2 دیدار 3 بر 2 به اتلتیکومادرید باخت. فصل قبل در تورین با سه گل به یوونتوس باخت و بازی برگشت بدون گل تمام شد. در این فصل هم بعد از پیروزی 4 بر یک مقابل رم در زمین این تیم با سه گل شکست خوردند و حذف شدند.

 

بارسلونا آاس رم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر