کد خبر: 611632 A

سرمربی ذوب آهن اعتقاد دارد تیمش باید با اختلاف فولاد را شکست می داد.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب آهن پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان، درباره این دیدار صحبت کرد:

 

عدالت در بازی امروز رعایت نشد

خوشحالم بار دیگر به اهواز آمده‌ام، شهری که از آن خاطره دارم و همیشه در ذهنم هست. تقریباً اولین دوره مربیگری‌ام را اینجا شروع کردم. فضای بازی امروز تمیز بود که جا دارد، تشکر کنم. از پورموسوی هم تشکر می‌کنم که تیم خوبی ساخته است، اما عدالت در بازی امروز رعایت نشد. بازی که باید با اختلاف دو گل تمام می‌شد، با تساوی به پایان رسید. پس از گلی که خوردیم، به هدف اول‌مان یعنی یک امتیاز رسیدیم، اما دو امتیاز گذاشتیم و رفتیم. بازی باید 3  بر یک یا 4 بر یک تمام می‌شد. به بازیکنانم خدا قوت می‌گویم. در نیمه دوم فکر کنم فولادی‌ها تنها یک بار از طریق کرنر به دروازه ما نزدیک شدند. ناراحتم که دو امتیاز را اینجا گذاشتیم و رفتیم.

 

خوزستان برنامه‌ریزی خوب داشته باشد، احتیاجی ندارد بازیکن بخرد

چون در فولاد مسئولیت ندارم، درباره آن صحبت نمی‌کنم. به‌عنوان مثال اگر در مورد استقلال سؤال می‌کردید، جواب نمی‌دادم، اما به صورت کلی به این سؤال پاسخ می‌دهم. شما منچستر بعد از فرگوسن را ببینید. شما باید بدانید سیاست‌ آدم‌هایی که مسئولیت دارند، چیست. در انگلیس تیم آرسنال دنبال نتیجه نیست، دنبال رو کردن جوانان و فروش آنهاست. من در خوزستان تجربه دارم. شما به یاد ندارید، اما بازیکنان زیادی اینجا بودند. از حسن نظری گرفته تا ابراهیم قاسم‌پور و کریم بوستانی. اگر خوزستان برنامه‌ریزی خوب داشته باشد، احتیاجی ندارد بازیکن بخرد، چون خیلی بازیکن با استعداد دارد.

 

مدیرانی نداریم که آینده‌نگر باشند

زمانی، همه ایران از خوزستان تغذیه می‌کردند. حسن نظری دفاع راست تیم ملی بود، ابراهیم قاسم‌پور، محمد صادقی و ... هم بودند. اگر مدیران سرمایه‌گذاری نکنند، باید برنامه‌شان برای پنج سال آینده به نحوی باشد که هم به سود فوتبال خوزستان باشد و هم خودشان. فوتبال ایران این‌طوری است و کلی بگویم مدیرانی نداریم که آینده‌نگر باشند. واقعاً دلم برای سپاهان می‌سوزد، تیمی به آن خوبی که می‌توانست قهرمان آسیا شود الان در جایگاه خوبی نیست. این موضوع به نگرش مدیران برمی‌گردد. اجازه دهید اسم نیاورم، اما مدیرانی بودند که خیلی خرج کردند، اما نتیجه نگرفتند.بی‌برنامگی کل مملکت را اذیت می‌کند اما دعا کنید خوزستان به شرایط قبلی‌اش بازگردد.

امیر قلعه نویی ذوب آهن فوتبال ایران فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر