کد خبر: 611453 A

هافبک سپیدرود رشت به برخوردهای غیرمسئولانه در باشگاه گیلانی معترض است.

به گزارش ایلنا، با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر تیم‌هایی که احتمال سقوط آنها به لیگ دسته اول بیشتر می‌شود با حواشی رو به رو می‌شوند و این روزها این پدیده شوم حوالی تیم مردمی سپیدرود رشت پدید آمده است.

بازیکنان تیم گیلانی که در اواسط لیگ هفدهم با تغییر سرمربی و  انتقال مالکیت باشگاه دلخوش روزهای بهتر برای تیم قدمت دار بودند، با روی کار آمدن تن زاده درصد کمی از قراردادشان را دریافت کرده‌اند و در سال 97 هنوز مبلغی به حسابشان واریز نشده و با وجود گفته‌های مسئولان باشگاه امروز چکی هم دریافت نکرده‌اند.

حسین ابراهیمی، هافبک سپیدرود در این باره به خبرنگار ما گفت: در حالی که تنها 4 بازی به پایان لیگ باقی مانده است تنها 45 درصد دریافتی داشتیم که بخشی از آن به مالک قبلی برمی گردد. از مالک جدید باشگاه می خواهیم کمک کنند تا اوضاع تیم بهتر شود. اگه قرار است تیم تغییری نکند پس چرا مالکان جدید وارد گود شدند؟

او ادامه داد: خیلی جالب است مسئولان باشگاه می‌گویند روز گذشته به ما 20 درصد پرداختی را به صورت چک پرداخت کرده‌اند که چنین چیزی صحت ندارد.

هافبک سپیدرود افزود: می‌گویند اگر مالک باشگاه به ازای این پول‌ها دلار خریداری می‌کرد بیشتر سود می‌کرد! واقعا متوجه نمی‌شوم مگر ما بازیکنان و اعضای کادرفنی سپیدرود کالا هستیم؟! در این زمان که همه برای لیگ برتری ماندن تلاش می‌کنیم، اظهار نظرهای عجیب و غریب تمرکز ما را بهم می‌ریزد. از آقایان درخواست می‌کنم اگر نمی‌توانند به ما کمک کنند حداقل سد راه نشوند و بگذارند دل هواداران را شاد کنیم.

حسین ابراهیمی سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر