کد خبر: 609708 A

اگر مسلمان مشکل انضباطی داشت اصلا روی نیمکت جایی نداشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز روز فوق‌العاده‌ای برای بازیکنان، هواداران و بنده بود.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از قهرمانی سرخپوشان پایتخت در فوتبال ایران، در کنفرانس خبری بعد از بازی با پدیده در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: از ۲ ماه پیش قهرمانی ما قطعی شده بود و جا دارد از هواداران و بازیکنانم تشکر کنم.

وی افزود: امروز ما در سخت‌ترین شرایط ثابت کردیم بهتر هستیم، به سیدجلال حسینی باید تبریک ویژه‌ای بگویم چون رکورد قهرمانی در لیگ برتر را شکست. کاپیتان تیم ما یعنی سید جلال ۶ قهرمانی در کارنامه دارد و جا دارد از صمیم قلب به وی تبریک بگویم. معتقد هستیم پرسپولیس با این بازیکن قدرتمند است. من هم از قهرمانی در لیگ برتر خوشحال هستم چون انصافا دفاع از عنوان قهرمانی بسیار سخت است‌.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: ما با کسب سوپر جام و حضور در جمع ۴ تیم برتر آسیا شروع کردیم و حالا قهرمان لیگ هم شده‌ایم. از سوی دیگر به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا هم رسیدیم و همچنان معتقدم این فصل بهترین فصل ما بود.

برانکو تصریح کرد: نمی‌دانستم سید جلال حسینی رکورد زده اما برای من مهمتر این است که او الان در ایران به یک رکورد خوب رسیده است. نقش او در تیم ما بزرگتر است.

ایوانکوویچ در خصوص دلایل بازی نکردن منشا و مسلمان عنوان کرد: من فقط بازیکنانی را که در حال حاضر بهتر از بقیه هستند را بازی می‌دهم. اگر آنها مشکل انضباطی داشتند اصلا روی نیمکت ما هم جایی نداشتند.

سرمربی قرمزپوشان در مورد اینکه امروز سالن کنفرانس و میز آن حسابی خیس شده بود، افزود: در ابتدا از اینکه این اتفاق در نشست رخ داده عذر خواهی می‌کنم ولی این اتفاق در همه جای دنیا بعد از قهرمانی‌ها رخ می‌دهد.

برانکو در ادامه، از هیات مدیره، سرپرست باشگاه، و کسانی که در این قهرمانی آنها را همراهی کردند، تشکر کرد و گفت: باز هم باید بگویم بیشترین تبریک ما به بازیکنان است و آینده روشنی پیش روی آنها است.

ایوانکوویچ درباره حضور تماشاگران مشهدی در ورزشگاه عنوان کرد: بهترین هواداران ما بعد از تهران در مشهد هستند و همیشه از ما پشتیبانی و حمایت خوبی می‌کنند. ناراحتم که خیلی از مشهدی‌ها نمی‌توانند در تهران شاهد جشن اصلی قهرمانی ما باشند.

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا از این پس بازی‌ها را جدی می‌گیرد یا خیر، افزود: از این پس فقط به برد فکر می‌کنیم و از ۲ ماه پیش قهرمانی ما مشخص بود اما کسی نمی‌دانست.

برانکو در خصوص اینکه عضو هیات مدیره این باشگاه گفته لیست برانکو به دست ما رسیده، گفت: اینها مسائل باشگاهی است و نمی‌شود در موردش الان حرف بزنم چون باید همه چیز را آنالیز کنم. ابتدای فصل هم گفتم نیمکت با ارزشی داریم و امسال مشخص شد که چقدر بازیکنان ما با ارزش بودند.

پرسپولیس لیگ برتر پدیده برانکو ایکوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر