کد خبر: 609464 A

توضیحات تکمیلی درباره مصدومان آبی پوش

مهاجم مصدوم استقلال تهران از فردا به تمرینات گروهی ملحق می‌شود.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در حال حاضر هفت بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و احتمال حضور برخی از آنها در بازی مقابل گسترش فولاد و الهلال عربستان وجود دارد.

دکتر نوروزی، پزشک باشگاه استقلال تهران، در صفحه رسمی اینستاگرامش درباره شرایط مصدومیت این بازیکنان توضیحاتی را ارائه کرد:

"سال ۹۷ برای آبی دلان به خوبی شروع شده و امیدواریم در سایه توجهات حق این روند ادامه یابد درچند ماه اخیر بعلت فشار مسابقات و دلایل متعدد شاهد بروز آسیب دیدگی های فراوانی در بین بازیکنان بودیم که در صدد هستیم با تلاش زیاد همکاران در بخش پزشکی باشگاه و هم چنین میل و اراده بازیکنان هر چه سریعتر از تعداد مصدومان بکاهیم و به نفرات آماده حضور در پیکارها بیفزاییم. با توجه به پیگیری هواداران نسبت به وضعیت بازیکنان مصدوم خلاصه گزارشی ارائه می شود تا هواداران عزیز در کم و کیف موضوع قرار گرفته و همچون گذشته با دعای خیر خویش، معاونت پزشکی و بازیکنان را مورد عنایت قرار دهند:

مهدی قائدی بعنوان قدیمی ترین مصدوم که تحت جراحی کبد قرار گرفته بود این روزهها در کلینیک مشغول انجام تمرینات قدرتی و تعادلی کنترل شده می باشد، در صورت عدم بروز اتفاق غیرمنتظره از ماه اردیبهشت می تواند به تمرینات بازگردد.

پادوانی دیگر مصدوم ما که در بیمارستان بستری هستند تحت مراقبت خاص پزشکی بوده و نیاز به توانبخشی طولانی جهت برگشت کامل حس و حرکت دارند. 

سید مجید حسینی دچار یک نوع آسیب دیدگی نادر شده که در جهان فوتبال کمتر کسی به ان مبتلا شده و آن کشیدگی عضله و نیام کف پایی بوده و روند درمان بخوبی در حال انجام است اما فعلا باید از انجام تمرینات سنگین برحذر باشد.

محسن کریمی نیز این فصل را از دست داده و بعلت پارگی رباط صلیبی پای چپ، بعد از عمل جراحی و چند روز استراحت مطلق در حال فیزیوتراپی است.

تیام که از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی حاد شده بود پس از مداوا در کلینیک از فردا به تیم اضافه میشود. 
فرشید باقری هم که از ناحیه همسترینگ دچار مشکل گردیده اند تحت درمان قرار گرفته که سعی ما بر این است که به بازی الهلال برسد. 

وریا غفوری نیز از ناحیه مچ پا دچار مشکل است که با شدت تمام مشغول درمان وی هستیم. هرچند که چند بازیکن نیز دارای آسیب دیدگی جزیی بودند که درمان شدند و به تمرینات برگشته‌اند."

استقلال تهران محسن کریمی فرشید باقری مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر