کد خبر: 609362 A

شاید یک مربی یک روز بهترین بازیکن زمین را هم تعویض کند

مربی اسبق استقلال در خصوص تعویض شجاعیان خاطرنشان کرد: خیلی از تعویض‌ها به خاطر بد بازی کردن بازیکن نیست شاید یک مربی یک روز بهترین بازیکن زمین را هم تعویض کند

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیروزی استقلال مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت:‌ استقلال نیمه اول خوب بازی نکرد و سیاه‌جامگان دو موقعیت مسلم گلزنی داشت که با عکس‌العمل خوب دروازه‌بان استقلال تبدیل به گل نشد. آنها آمده بودند که در این بازی بازنده نباشند تا شاید به نوعی در لیگ بمانند.

وی ادامه داد: آنها کل فضا را در وسط زمین گرفته بودند و اجازه نفوذ را از عمق به استقلال نمی‌دادند. با تعویضی که شفر در دقیقه 25 انجام داد به نوعی روند بازی را عوض کرد. با آمدن علی قربانی و رفتن منتظری به سمت راست عملا استقلال توانست شرایط بهتری را برای خودش ایجاد کند.

مربی اسبق استقلال در خصوص تعویض شجاعیان خاطرنشان کرد: خیلی از تعویض‌ها به خاطر بد بازی کردن بازیکن نیست شاید یک مربی یک روز بهترین بازیکن زمین را هم تعویض کند. شفر می‌خواست با وارد کردن یک مهاجم سرسخت و بردن بازی‌ها به کناره موقعیت گلزنی ایجاد کند.

فریبا در خصوص عملکرد جباروف گفت: پاس‌های سرور در زمین حکم طلا را دارد. یک زمانی تیم وارد یک چالشی در زمین می ‌شود که بازیکن می‌تواند با دادن یک پاس ساده هم شرایط را عوض کند که جباروف چنین شرایطی را در زمین دارد.

استقلال بهتاش فریبا سیاه‌جامگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر