کد خبر: 607297 A

سورپرایز نوروزی شفر؛

هافبک مقدونیه‌ای استقلال امروز اولین دیدار خود را در پیراهن این تیم تجربه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال عصر امروز و در هفته بیست و ششم از رقابت‌های لیگ برتر میهمان نفت تهران است و در این بازی با توجه به شرایط آبی‌پوشان به احتمال زیاد شاهد ترکیب متفاوتی نسبت به بازی‌های قبل از این تیم خواهیم بود.

استقلال علاوه بر اینکه 6 بازیکن مصدوم خود را در اختیار ندارد، مجبور است به چند ملی‌پوش خود از جمله حسین حسینی، امید ابراهیمی و وریا غفوری استراحت دهد و طبق شنیده‌ها تنها روزبه چشمی از میان ملی‌پوشان استقلال به دلیل کمبود بازیکن ناچارا در ترکیب اولیه به میدان می‌رود و همین موضوع چینش ترکیب متفاوتی از آبی‌ها را رقم خواهد زد.

در این شرایط شاهد ورود نفرات جدیدی به ترکیب آبی‌ها از جمله آرمین سهرابیان، میلاد زکی‌پور، جابر انصاری و علی قربانی به ترکیب اصلی هستیم که حضور ثابتی در ترکیب آبی‌ها نداشتند.

اما نکته ویژه ترکیب استقلال در دیدار امروز احتمالا رونمایی از بویان نایدنوف، هافبک مقدونیه‌ای آبی‌پوشان است که تا کنون حتی یک دقیقه هم در ترکیب تیمش به میدان نرفته است.

بویان یک روز زودتر از تیام به استقلال آمد و شنیده می‌شود از کیفیت فنی بالایی برخوردار است ولی ترافیک خط هافبک آبی‌ها و همچنین مصدومیتی که بدموقع سراغ این بازیکن آمد باعث شد اولین بازی او برای تیمش تا امروز به طول بیانجامد.

باید دید در نهایت دیدار امروز باعث می‌شود استقلالی‌ها بازی هافبک جدید خود را ببینند یا شفر همچنان او را بازی نخواهد داد.

 

استقلال تهران بویان نایدنوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر