کد خبر: 605541 A

سرمربی والنسیا به تمجید از هافبک سیه چرده تیمش پرداخت.

به گزارش ایلنا، مارسلینو سرمربی والنسیا معتقد است که پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد که تا دو سال پیش گرانقیمت‌ترین بازیکن دنیا بود، در حد هافبک تیم او جفری کندوگبیا نیست. پوگبا با وجود عملکرد ضعیفش در این فصل به اردوی تیم ملی فرانسه دعوت شده اما کندوگبیا با همه درخششی که در این فصل به‌عنوان یک بازیکن قرضی (از اینتر) در مستایا داشته دعوت نشده که این موضوع نارضایتی مارسلینو را در پی داشته است.

او گفت: «کندوگبیا مقابل سویا بازی درخشانی نداشت اما او از ابتدای فصل تا الان برای ما فوق‌العاده بازی کرده است. او برای والنسیا یک مهره کلیدی بوده است و برای سبک بازی‌‌مان مهره‌ای بسیار مهم است. اگرچه من عملکرد دیگر هافبک‌های فرانسوی را در این اواخر دنبال نکرده‌ام اما فکر نمی‌کنم که هیچ یک از آنها عملکرد حتی نزدیک به آنچه کندوگبیا در این فصل ارائه کرده، داشته باشند.»

مارسلینو ادامه داد: «ما بازی پوگبا برابر سویا و بازی کندوگبیا را مقابل همان تیم دیدیم اما هیچ مقایسه‌ای میان عملکرد آنها صورت نگرفته است. با این حال مثل همیشه من برای نظر سرمربیان تیم‌های ملی احترام قایلم و خوشحالم که کندوگبیا کنار ما می‌ماند.»

اردوی تیم ملی بازی فرانسه پوگبا کندوگبیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر