کد خبر: 605430 A

امیر عابدزاده این روزها در ماریتیمو عملکرد خوبی داشته است و حالا در اردوی تیم ملی هم حضور دارد.

به گزارش ایلنا، باخت 5-0 ماریتیمو به بنفیکا در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت های پرمیرلیگ پرتغال باعث شد تا دنیل راموس، سرمربی ماریتیمو سرانجام یک تصمیم شجاعانه بگیرد و در درون دروازه اش برای اولین بار در لیگ تغییر ایجاد کنند.

چارلز برزیلی و 24 ساله که یکی از بدترین بازیکنان تیمش مقابل بنفیکا بود به نیمکت رفت و جای خود را به امیر عابدزاده داد. دروازه بان ایرانی که در مسابقات جام حذفی و در چند بازی که به میدان رفته بود توانایی او را به رخ کشیده بود و مدتها بود منتظر فرصتی برای حضور در لیگ بود.

2

1

امیر اولین دیدار خود در سال 2018 را مقابل ویتوریا ستوبال انجام داد و در روزی که نمایش نسبتا خوبی داشت موفق به ثبت کلین شیت نشد اما ماریتیمو با نتیجه 4-2 به برتری رسید. این تیم روز گذشته هم در هفته بیست و هفتم یک نتیجه فوق العاده دیگر را کسب کرد و موفق شد با نتیجه 2-1 در خانه توندلا به برتری برسد. عابدزاده در این دیدار چند سیو خوب داشت و روی گل خورده تیمش هم مقصر نبود.

فرزند اسطوره فوتبال ایران حالا در اردوی تیم ملی هم جزو 4 نفری است که دعوت شده است. کی روش برای سومین بار او را به اردو دعوت کرد و این شانس امیر را برای حضور در روسیه افزایش می دهد. قطعا اعتماد به نفسی که برایش به وجود می آمد می تواند در هفته های باقی مانده لیگ رتغال به او کمک کند تا هم نمرات بهتری را کسب کند و هم موفق به ثبت کلین شیت شود.

3

4

ماریتیمو هم اکنون تیم ششم جدول رده بندی لیگ هجده تیمی پرتغال است و شانس اندکی برای سهمیه لیگ اروپا دارد. با این حال آنها می توانند تا رده پنجم هم پیشروی کنند.   

کارلوس کی روش امیر عابدزاده ماریتیمو پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر