کد خبر: 605402 A

مدافع پارس جنوبی جم درباره شرایط مالی بازیکنان این تیم صحبت کرد.

مجتبی لطفی در گفت و گو با ایلنا، درباره مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم گفت: نتایج تیم ما واضح است و یکی از بهترین‌های لیگ هفدهم بودیم. با همه مشکلات در رده ششم قرار داریم. در مقطعی نتیجه گیری ما با افت همراه شد و از صدر جدول فاصله گرفتیم. معتقدم اگر بازیکنان ما در گل‌زنی شانس و دقت بیشتری داشتند، اکنون امتیازات پارس جنوبی بیشتر هم می‌شد.

او ادامه داد: با فاصله گرفتن از صدر جدول همه جا از مشکلات ما حرف زدند و قصد داشتند تمرکز ما را به هم بریزند. تیم ما ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است و همیشه به دنبال ثبت بهترین نتایج برخلاف حواشی داشتیم. 

لطفی خاطرنشان کرد: بازیکنان مدتی است قصد داشتند پیش از آغاز سال نو درصدی را دریافت کنند تا دغدغه فکری نداشته باشند. قرارداد بازیکنان پارس جنوبی نسبت به قرارداد بازیکنان لیگ برتری شاید از نصف هم کمتر باشد. به نظر من تمام مسئولان استان بوشهر و شهر جم باید از تیم پارس جنوبی حمایت کنند.

مدافع پارس جنوبی جم در ادامه بیان داشت: دلخوشی مردم شهرجم به این تیم است. امیدوارم مسئولان هم از این تیم حمایت کنند. امیدواریم وعده‌ها در این هفته عملی شود و با روحیه خوبی به پیشواز سال جدید برویم.

پارس جنوبی جم مجتبی لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر