کد خبر: 605308 A

هافبک ایرانی عثمانلی اسپور درباره شرایطش در فوتبال ترکیه گفت: از حضور در اینجا راضی هستم. تمرینات منظم و خوب و بازی‌های سخت چیزیست که در لیگ ترکیه وجود دارد.

پیام صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص شرایطش در لیگ ترکیه و تیم عثمانلی اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و شخصاً از حضور در اینجا راضی هستم. تمرینات منظم و خوب و بازی‌های سخت چیزیست که در لیگ ترکیه وجود دارد و در کل همانطور که گفتم از شرایط رضایت دارم و امیدوارم از این هم بهتر بشود.

وی در مورد دیدار با کاردمیر گفت: بازی خیلی خوبی بود و با برنامه وارد زمین شدیم و توانستیم اهدافمان را پیاده کرده و به نتیجه دلخواه برسیم. من هم با توجه به تاکتیک تیم و تشخیص سرمربی که ترجیح داد 1-4-1-4 بازی را شروع کند روی نیمکت بودم و قرار بر این بود که در دقایق آخر برای افزایش فشار وارد زمین شوم که این اتفاق هم افتاد و خوشحالم روی گل چهارم تیم تاثیرگذار بودم.

هافبک ایرانی عثمانلی در مورد اینکه چرا حضور ثابت و همیشگی در ترکیب این تیم ندارد، عنوان کرد: هنگام رفتن به لیگ جدید و فضای جدید زمان می‌خواهد تا با شرایط وفق پیدا کنی و من هم در ابتدا چنین شرایطی داشتم ولی در حال حاضر در دیدارهای اخیر حضور ثابتی در ترکیب داشتم و اکثر بازی‌ها را در زمین بودم. در این دیدار اخیر هم همانطور که گفتم تاکتیک تیم به این شکل بود.

صادقیان درمورد عدم حضورش در فهرست کی‌روش خاطرنشان کرد: همه تلاشم را می‌کنم تا در فهرست نهایی جام جهانی حضور داشته باشم.

پیام صادقیان عثمانلی اسپور ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر