کد خبر: 603135 A

سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز می‌گوید بازیکنانش با پیروزی پرگل مقابل راه آهن تهران مغرور نمی‌شوند و به ادامه مسابقات برای رقم زدن نتیجه موفق تلاش می‌کنند.

به گزارش ایلنا، علی اصغر کلانتری بعد از برد پرگل مقابل تیم راه آهن به خبرنگاران گفت: اول از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که تیم شهید سپاسی که مزین به نام شهید می‌باشد همواره مورد حمایت این شهید بزرگوار بوده و خواهد بودو از اینکه در سالروز تولدم این برد بسیار خوب را به عنوان هدیه از بازیکنانم دریافت کردم خوشحالم و همواره در خاطرم خواهد ماند.

وی ادامه داد: برد با ارزشی را بدست آوردیم و خدا رو شاکرم که با یک برد پر گل شرایطمان را از نظر تفاضل گلی نیز بهبود بخشیدیم و ضمن خسته نباشید به تمامی بازیکنان این برد را به همه هواداران و مسئولین استان تقدیم می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا انتظار چنین برد پرگلی را داشت یا خیر، افزود: تیم راه آهن تیم با قدمت و با ریشه ایی می باشد و انتظار بازی سختی را با توجه به کیفیت چمن و نتایج بازی‌های قبل راه اهن داشتیم که خداروشکر بچه‌ها از اکثر موقعیت‌های بدست امده نهایت استفاده را کردند و حتی چند موقعیت را نیز از دست دادیم.

وی در خصوص غرور کاذب بازیکنان بعد از برد پرگل و نبرد در هفته آینده افزود: اصلا چنین نمی‌باشد و ما این برد را همین الان فراموش کردیم و با نهایت قدرت و با تمام توان خود را مهیای انجام بازی بعد می‌نماییم.

وی در انتها افزود: از تمامی خبرنگاران تشکر می‌نمایم و این برد را به همه مردم شیراز و استان فارس تقدیم می‌کنم و این نوید را به هوادارن می‌دهیم که تا انتها به تلاشمان ادامه می‌دهیم

 

فجرسپاسی شیراز علی اصغر کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر