کد خبر: 602930 A

مقابل استقلال با جو آزادی آشنا هستیم

سرمربی العین امارات در بازی برگشت تیمش مقابل استقلال به دنبال جبران عملکرد دور از انتظار بنفش‌ها در آزادی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از محل نشست خبری سرمربی العین پیش از دیدار برابر استقلال، زوران مامیچ از انگیزه و آمادگی بالای تیمش برای کسب نتیجه مطلوب در آزادی خبر داد.

العین امارات که در بازی رفت با اشتباهات عجیب داوری توانست از شکست مقابل استقلال فرار کند، در بازی برگشت امیدوار است با ارائه نمایشی بهتر در آزادی به نتیجه دست یابد. سرمربی تیم العین امارات در نشست خبری خود قبل از بازی این تیم در مقابل تیم استقلال  بیان این که انتظار بازی سختی را در این گروه دارم گفت: تیم هایی که در این مرحله هستند جالب اند ، در بازی اول استقلال بازی خوبی داشت و می دانیم مقابله این تیم باید چگونه بازی کنیم. جو استادیوم آزادی را می شناسیم و می دانیم که در آن باید چگونه بازی کنیم.

مربی تیم العین درپاسخ به سوال خبرنگاری که در خصوص آمادگی العین برای بازی مقابل بیش از 90 هزار هوادار استقلالی پرسید گفت: همان طور که قبلا هم گفتم آماده هستیم که از بازی در جو بیش از ۹۰ هزار نفر لذت ببریم.

وی در واکنش به حضور بازیکنان اخطاری تیمش و احتمال محرومیت آنها از جدال آتی برابر الهلال گفت: سعی ما این است که به بازی مقابل استقلال فکر کنیم به بازی با الهلال فکر نمی‌کنم.

مامیچ در خصوص آخرین وضعیت کایو، ستاره برزیلی العین گفت: بله این بازیکن مصدوم است و به این دیدار نخواهد رسید.

سرمربی العین در خصوص تقابل مجدد با استقلال گفت: استقلال نسبت به سال قبل خیلی بهتر شده است، می‌دانیم در یک دربی بزرگ مقابل تیم پرسپولیس پیروز شدند. روح فوتبال آلمانی در این تیم دمیده شده و آقای شفر مربی بزرگی است.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران العین امارات زوران مامیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر