کد خبر: 602835 A

کنفدراسیون فوتبال آسیا از قضاوت و نظارت داوران و ناظران داوری ایرانی در رقابت‌های مختلف بین المللی خبر داد.

به گزارش ایلنا ، کنفدراسیون فوتبال آسیا از قضاوت و نظارت داوران و ناظران داوری ایرانی در رقابت‌های مختلف بین المللی خبر داد.

*دیدار تیم‌های فلیپین و تاجیکستان از سری رقابت‌های AFC ASIAN CUP روز سه شنبه هفتم فروردین ماه 97 به میزبانی فیلیپین برگزار می‌‌‌شود که حسن کامرانی‌فر به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور دارد. قضاوت این بازی بر عهده داورانی از کشور استرالیا است.

*دیدار تیم‌های مالدیو و بوتان از سری رقابت‌های AFC ASIAN CUP به میزبانی مالدیو روز هفتم فروردین ماه 97 در حالبی برگزار می‌شود که حسن اکرمی به عنوان داور وسط سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم به عنوان کمک‌های وی در این دیدار قضاوت می‌کنند.

*دیدار دو تیم لبنان و مالزی به ‌میزبانی لبنان از سری رقابت‌های AFC ASIAN CUP در حالی روز سه شنبه هفتم فروردین ماه 97 برگزار می‌شود که حسین عسکری به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور دارد.

*مسعود عنایت به عنوان ناظر داوری دو تیم ایر فروس عراق و السویاق عمان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد. این دیدار روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه در دوحه قطر برگزار می شود.

*دیدار تیم های جیجو کره جنوبی و بوریام تایلند د رحالی 28 فروردین ماه به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود که علیرضا فغانی، رضا سخندان، محمدرضا منصوری و پیام حیدری از ایران ، قضاوت این مسابقه را بر عهده دارند.

*مسعود مرادی به عنوان ناظر داوری دو تیم جنبوک هیوندا موتور کره جنوبی و کیتچه اس سی هنگ کنگ از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.

این دیدار روز چهارشنبه 29 فروردین ماه سال 97 برگزار می شود.

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر