کد خبر: 602762 A

مهاجم سنگالی استقلال در بازی برگشت مقابل العین امارات، جدی ترین گزینه برای تثبیت صدرنشینی آبی‌ها در گروه D رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و وینفرد شفر حساب ویژه‌ای روی عملکرد او باز کرده است.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران، نماینده ایران در گروه D رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برای اولین بار در این دوره از امتیاز میزبانی برخوردار خواهد بود و مقابل العین امارات قرار می‌گیرد.

بازی رفت دو تیم با نتیجه دو بر دو به پایان رسید که علاوه بر نمایش بی نظیر سیدحسین حسینی درون دروازه، در خط حمله هم برای استقلال یک شگفتی داشت. مامه بابا تیام ستاره استقلال در این بازی بود که دو گل به ثمر رساند تا دو بار در این بازی آبی‌ها را از نماینده اماراتی پیش بیندازد اما داور مسابقه به راحتی نتیجه را به سود میزبان بازی رفت در آورد.

21408

با بازگشت استقلال به تهران و پیگیری تمرینات برای بازی برگشت مقابل العین، وینفرد شفر حساب ویژه‌ای روی مهاجم سنگالی‌اش باز کرده؛ یکی از بهترین خرید‌های چند فصل اخیر استقلال طی چند بازی اخیر روند رو به رشدش را نشان داده و با جای گیری‌ها و کنترل توپ موفق خط دفاعی حریف را به راحتی با دردسر مواجه می‌کند.

تمرین روز گذشته با گفت و گوی شفر و تیام فضای جالبی را شاهد بود. سرمربی آلمانی روش‌های جدید نفوذ و رسیدن به دروازه العین را ابتدا در جلسه فنی پیش از آغاز تمرین به شاگردانش آموزش داد و در اواسط تمرین ماموریت مخصوصی را به تیام سپرد. مهاجم 25 ساله که خیلی زود در دل هواداران جا گرفته در بازی برگشت این شانس بزرگ را دارد که با گلزنی مجدد در ورزشگاه آزادی پس از مصاف دو هفته پیش برابر پرسپولیس، این بار شکست را برای العین رقم بزند تا صدرنشینی آبی‌ها در گروهشان با اقتدار دنبال شود.

21415

استقلال تهران مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر