کد خبر: 602759 A

مرد آلمانی پشت ژنرال؛

سرمربی استقلال تهران اعتقاد ویژه‎‌ای به عملکرد هافبک تاثیرگذارش در بازی‌های لیگ ایران و آسیا دارد.

به گزارش ایلنا، تمرینات استقلال برای بازی برگشت مقابل العین امارات در مجموعه ورزشی صنایع دفاع پشت درهای بسته برگزار می‌شود تا وینفرد شفر پس از چند پیروزی اخیر از جمله برد در شهرآورد و تساوی برابر العین در لیگ قهرمانان، بازیکنانش را برای بازی‌های پیش رو دور از حاشیه آماده نگه دارد.

یکی از بازیکنانی که سرمربی آلمانی همواره به سبک بازی او علاقه داشته و به طور معمول عضو جدا نشدنی ترکیب اصلی استقلال در بازی‌های ایران و آسیاست، امید ابراهیمی است.

هافبک ملی پوش پس از مصدومیت اول فصلش به مانند فصل گذشته روند مثبتی در نتیجه گیری و موفقیت تیم در میانه میدان داشت. سبک بازی او به گونه‌ای بوده که شفر چندین بار از در اختیار داشتن چنین بازیکنانی افتخار کرده و معتقد است کارلوس کی روش هم باید قدردان آنها باشد.

21412

ابراهیمی پیش از اینکه دربرنامه تلویزیونی از سوی هواداران تیمش به عنوان برترین بازیکن سال ایران انتخاب شود، پس از دربی همین عنوان را از سرمربی کاربلدش دریافت کرد. شفر پس از شکست شاگردان برانکو ایوانکوویچ گفته بود: امید ابراهیمی درحال حاضر بهترین بازیکن فوتبال ایران است. او ژنرال ما در میانه میدان است.

سرمربی تیم استقلال اعتقاد ویژه‌ای به بازیکن ملی پوشش دارد و حضورش در بازی روز سه شنبه مقابل العین امارات انتخاب طبیعی خواهد بود که آبی‌ها همواره از آن سود برده‌اند.

21406

استقلال تهران امید ابراهیمی وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر