کد خبر: 601866 A

وقتی پول حریف قدرت نشد؛

دیدار دو تیم رئال مادرید و پاری سن ژرمن نشان داد، تیم سرمایه دار فرانسوی علیرغم خریدهای نجومی که داشت نمی‌تواند حریف تیم پرافتخار رئال مادرید شود و نشریه مارکا هم به دنبال این اتفاق 5 فردی که در کناره گیری نماینده فرانسه در لیگ قهرمانان داشتند را بررسی کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، پاری سن ژرمن بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را با نتیجه دو بر یک برابر رئال مادرید واگذار کرد تا از دور رقابت‌ها کنار برود و شکست در خانه اعتراض شدید هواداران را به دنبال داشته باشد.

انتقادها علیه امری به دلایلی رقم خورد که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم:

15204210203865

امری، دو تغییر برای شکست

در تاریخ 11 دسامبر 2017 او می‌دانست که بیشتر آینده وی در پاریس، بستگی به توانایی شکست قهرمان لیگ قهرمانان، رئال مادرید دارد. مربی اهل باسک با یک شعار منحصر به فرد استخدام شد: قهرمانی در اروپا.او در بازی رفت قادر به مقابله با تفکرات هجومی زیدان نشد و در بازی برگشت هم نتوانست مارکو آسنسیو را مهار کند. او به جای توماس مونیر در بازی برگشت دوباره به دنی آلوس میدان داد. با بازی دادن به لاسانا دیارا در اواسط نیمه دوم به جای کیلیان ام باپه، امری احساس ناتوان بودنش را در پارک د پرنس نشان داد.

 

15204210201570

وراتی، ناامیدکننده

مغر متفکر ایتالیایی تابستان گذشته ترجیح داد علیرغم پیشنهاد خوب بارسلونا در پاری سن ژرمن بماند تا به قهرمانی در اروپا دست پیدا کند اگرچه توسط ستاره‌های دیگری که توسط ناصرالخلیفی استخدام شده‌اند، محاصره شده است.

وراتی مسئول اعطای سرعت به بازی در هر دو دیدار بود اما به راحتی مهار شد و نمی‌توانست توپ را در اختیار مهاجمان قرار بدهد. با این حال اعتراض او به تصمیم داور در نیمه دوم کارت زرد دوم و اخراج از زمین مسابقه را به همراه داشت تا خروج ناامید کننده‌ای داشته باشد و اردوی رئال را شادمان کند.

 

15204210204687

آلوس، اتوبانی برای رئال مادرید!

در سمت راست زمین مدافع برزیلی به دنبال گردش بازی بود اما اشتباهات او به شکست پاری سن ژرمن کمک کرد. پس از حضور او در بازی رفت که به میزبانی سانتیاگو برنابئو برگزار شد، او در بازی برگشت گزینه مناسبی برای مقابله با تونی کروس، مارسلو و آسنسیو نبود. لو دادن توپ او زمینه ساز اولین گل رئال توسط رونالدو در پاریس بود.

 

15204225047932

کاوانی، یک طرح پوچ در خط حمله

بهترین گلزن دوپای باشگاه پاری سن ژرمن، در مواجه شدن با رافائل واران و سرخیو راموس ناکام بود و در جریان بازی محو شد. ادینسون کاوانی در چند صحنه روی دروازه ناواس خطرساز شد اما در غیبت نیمار نتوانست قلمرو خودش را نشان بدهد. به طور کلی این فرصت عالی برای مهاجم اروگوئه‌ای از دست رفت تا شانس قهرمانی و کسب مدال به صفر برسد.

 

15204210205667

ام‌باپه توانایی نداشت

مهاجم جوان فرانسوی هم نتوانست تاثیری روی روند بازی داشته باشد او در دو سمت چپ و راست بازی کرد. او به سختی در میان بازیکنان رئال مادرید حرکت کرد و عیار بازیکنی که 180 میلیون به پاری سن ژرمن ملحق شده را نشان داد. علاوه بر مدافعان مرکزی رئال مادرید، ام‌باپه توسط مارسلو هم مهار شده بود و فرصتی برای عرض اندام نداشت. 

رئال مادرید پاری سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر