کد خبر: 601536 A

زوج پارا اسکی ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی روزهای سخت و خاطره انگیزی را سپری می کنند. صادق کلهر، پارا اسکی بازی که سابقه حضور در چند دوره بازی های پارالمپیک زمستانی را در کارنامه دارد

به گزارش ایلنا ، زوج پارا اسکی ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی روزهای سخت و خاطره انگیزی را سپری می کنند. صادق کلهر، پارا اسکی بازی که سابقه حضور در چند دوره بازی های پارالمپیک زمستانی را در کارنامه دارد مسئولیت سرمربیگری و هدایت ملی پوشان را برعهده دارد. صدیقه روزبه، همسر کلهر، نیز برای ارائه عملکرد خوب در این بازی ها آماده می شود.

روزبه در این باره  گفت: همسرم سرمربی تیم ملی است و به همراه دو مربی دیگر تلاش می کند تا نتیجه خوبی کسب کنیم. البته شناخت کاملی از حریفان نداریم و اولین اعزام برون مرزی من است و در این شرایط است که سطح اسکی بازان ما در این مسابقات مشخص می شود.

وی با بیان اینکه المپیک و پارالمپیک بزرگ ترین رویدادهای ورزشی جهان هستند، افزود: خدا را شکر که با لطف خدا و کمک مربیان توانستم به پارالمپیک برسم. بودن همسرم در کنار من حس خیلی خوبی است. صادق مشوقم بوده و در این بازی ها کمی نگرانم است چون شرایط رشته اسکی سخت و خطرناک است، اما از خدا می خواهم من و سایر ورزشکاران مسابقات را به سلامتی به پایان برسانیم البته توقع جامعه هم باید از ما منطقی باشد چون رشته اسکی خیلی دشوار است و ما در ابتدای راه هستیم. در حقیقت همین اندازه که پنج سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی را کسب کرده ایم اتفاق خیلی بزرگی است و تلاشمان را می کنیم عملکرد خوبی در این بازی ها داشته باشیم.

 

 


سرمربی تیم ملی پارا اسکی نیز در خصوص نخستین حضورش در این جایگاه گفت: حس خوبی دارم که در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم ملی می توانم تجربیاتم را در اختیار شاگردانم قرار دهم. سطح پیست و برف بسیار عالی است و امیدوارم ملی پوشان عملکردی که در تمرینات داشتند را نشان دهند و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

کلهر در ارتباط با همسرش گفت: سعی می کنم کنار همسرم باشم و از لحاظ روحی و روانی به او کمک کنم. مهم تر از همه این است که کارش را بهتر انجام دهد و من پشتوانه خوبی برای او هستم.

 

پارا اسکی ایران صادق کلهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر