کد خبر: 601516 A

استقلال باید از داوری به AFC گلایه کند.

ماجدی در خصوص داوری مالزیایی در این بازی گفت: دیگر داوری وی اظهر من الشمس بود درست است که ما داوری نکردیم اما بازی کردیم و قوانین را می‌دانیم

میرشاد ماجدی پیشکسوت استقلال در گفت وگو با ایلنا در خصوص بازی این تیم مقابل العین امارات اظهار داشت: به عنوان بازیکن سابق استقلال از نتایجی که این تیم می‌گیرد خیلی خوشحال هستم.

پیشکسوت استقلال افزود: خیلی خوشحالم که مربیان بزرگ به فوتبال ایران می‌آیند و چنین نتایجی را کسب می‌کنند. یک مربی کهنه‌کار روی نیمکت استقلال حضور پیدا کرد و توانست نه تنها در بحث مربیگری بلکه در بحث داده‌ها نیز موفق عمل کند.

وی ادامه داد: این بازیکنان با مربیان دیگر هم بیشتر از این هم کار کرده بودند درست است که شفر یک مربی خارجی است اما باعث شده که شور و علاقه و رسیدن به پیروزی در تک تک چهره بازیکنان ببینیم ما اگر بخواهیم از یک مربی بزرگ نام ببریم باید از شفر صحبت کنیم که هم مدیریت خوبی دارد و هم در اخلاق موفق بوده

ماجدی در خصوص داوری مالزیایی در این بازی گفت: دیگر داوری وی اظهر من الشمس بود درست است که ما داوری نکردیم اما بازی کردیم و قوانین را می‌دانیم و به نظرم باشگاه استقلال باید از داوری به AFC گلایه کند.

 

استقلال میرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر