کد خبر: 601422 A

دروازه بان با سابقه استقلال تهران شبی آرامی را در روز تساوی شاگردان وینفرد شفر در لیگ قهرمانان آسیا پشت سر گذاشت.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا این بار در دور رفت در ورزشگاه هزاع بن زاید میهمان العین امارات بود. این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید و مامه بابا تیام دو بار برای استقلال گلزنی کرد. سیدحسین حسینی با از دست دادن شهرآورد تهران آماده این بازی حساس بود و سیدمهدی رحمتی که خاطره تلخی از این ورزشگاه داشت روی نیمکت حضور داشت.

آخرین تقابل کاپیتان استقلال با العین به بازی یک شانزدهم نهایی دور گذشته مربوط می‌شود. بازی رفت با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه آزادی به سود شاگردان منصوریان به پایان رسیده بود و ورزشگاه باشکوه العین میزبان بازی برگشت بود؛ شبی که مهدی رحمتی با دریافت 6 گل در بازی کاملا یکطرفه یکی از تلخ ترین تجربه‌های دوران حرفه‌ای اش را به چشم دید.

13968

سنگربان باتجربه در روز بازگشت به شهر العین روی نیمکت با بازیکنان شاد بود و شب کاملا متفاوتی را پشت سر گذاشت. البته او هم همانند سایر بازیکنان تماشاگر نمایش حسینی و منتظر رقم خوردن نتیجه‌ای متفاوت برای صدرنشینی در گروه D بود؛ رحمتی هم در نیمه دوم اضطراب را با تصمیم‌های عجیب داور مالزیایی تجربه کرد اما پایان به مراتب خوش تری با وینفرد شفر در ورزشگاه حریف اماراتی نسبت به تیم منصوریان داشت.

21318

21347

21335

 

استقلال تهران سیدمهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر