کد خبر: 600412 A

علیرضا جهانبخش به زودی به تمرینات آلکمار برمی گردد و مصدومیتش اصلا حاد نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا جهانبخش شب گذشته در ترکیب آلکمار ستاره تیمش بود و موفق شد یک گل به ثمر برساند و روی گل دیگر هم تاثیر مستقیم داشته باشد. با این حال علیرضا در دقیقه 89 به دلیل گرفتگی شدید همسترینگ پای چپ از زمین مسابقه خارج شد و جای خود را به هم تیمی اش داد.

بعد از بازی ون دن بروم سرمربی آلکمار با نگرانی زیادی درباره وضعیت جهانبخش صحبت کرد و مدت زمان دوری اش را نامعلوم اعلام کرد. در ادامه شایعه ای در رسانه ها پخش شد مبنی بر اینکه مصدومیت علیرضا 4 هفته به طول خواهد انجامید و این یعنی او ضمن از دست دادن چند بازی اردیویژه، بازی در فینال جام حذفی و همچنین بازی های تدارکاتی تیم ملی در فروردین را هم از دست خواهد داد اما واقعیت چیز دیگری است.

تیم پزشکی آلکمار امروز معاینات لازم را روی پای علیرضا انجام داد و شنیده ها حاکی از آن است که روند بهبودی علیرضا بسیار سریع انجام خواهد شد و او نهایتا به بازی هشت روز بعد مقابل فاینورد در چارچوب هفته بیست و هفتم اردیویژه نخواهد رسید و به احتمال بسیار زیاد مقابل هرونینخن در هفته بیست و هشتم به میدان می رود و تیمش را همراهی می کند.

این می تواند بهترین خبر برای ون دن بروم و همچنین کارلوس کی روش باشد. چرا که می تواند از ستاره آماده خود در بازی های دوستانه فروردین ماه استفاده کند.

تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش آلکمار هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر