کد خبر: 600294 A

نگران نباشید

سرمربی آرسنال با وجود هجمه‌های فراوان علیه روند نتیجه گیری‌اش می گوید که در پایان فصل، چیزهایی را به دست خواهد آورد اما در حال تلاش برای حفظ همه چیز در حال حاضر برای چشم انداز است.

به گزارش ایلنا و به نقل از گل، آرسن ونگر اذعان می کند که آرسنال با توجه به فرم قبلی خود در فصل گذشته قدم زده است اما گفت: می‌تواند با واقعیت زندگی کند. 

آرسنال پس از 17 سال موفق نشد به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند و  ممکن است این کار را دوباره انجام دهند مگر اینکه آنها در لیگ اروپا قهرمان شوند.  در حال حاضر آنها 13 امتیاز کمتر برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ انگلیس دارند، در حالیکه آنها از جام حذفی به وسیله ناتینگهام فارست حذف شدند و در فینال جام اتحادیه به منچستر سیتی باختند.

در حالیکه هواداران زیادی از شکست سه بر صفر مقابل منچسترسیتی در انگلیس ناراحت هستند اما ونگر نشان داد با این وضعیت احساس راحتی می‌کند.

ونگر گفت: این فصل بدتر از فصل گذشته است زیرا فصل گذشته ما جام را به دست آوردیم و 75 امتیاز به دست آوردیم. این را انکار نمی‌کنم، اما ما در پایان فصل تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. نگران نباشید، می‌توانم با واقعیت زندگی کنم. در حال حاضر ما یک فینال و یک بازی قهرمانی بزرگ را از دست دادیم. سعی می‌کنم راه حلی پیدا کنم که در آن تیم احساس راحتی و اعتماد به نفس می‌کند.

آرسنال آرسن ونگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر