کد خبر: 598697 A

هافبک بلژیکی دلایلش برای خروج از اتلتیکو مادرید و انتخاب سوپر لیگ چین را توضیح می‌دهد.

به گزارش ایلنا، کاراسکو به همراه هم تیمی‌اش در اتلتیکو مادرید، نیکو گایتان روز گذشته به تیم دالیان چین پیوست و یکی از جالب‌ترین اتفاقات سال اخیر را در حالیکه جایگاه مناسبی در لالیگا داشت رقم زد.

هافبک بلژیکی درباره این انتخاب گفت: من تصمیم گرفتم اتلتیکو مادرید را ترک کنم و ماجراجویی جدیدی را به همراه گروه واندا در دالیان آغاز کنم. مسابقات قهرمانی چینی پررونق است، شرایط کاری بسیار عالی است، زیرساخت های جدید مدرن برای هر دو بازیکن و طرفداران در دسترس هستند. سطح رقابت‌ها در هر فصل بهبود می‌یابد. بسیار خوشحال هستم و مشتاقم که در روزهای آینده هم تیمی‌های جدیدم را ملاقات کنم. پروژه و پیشنهاد باشگاه یک نشانه عالی از اعتماد و احترام است و نشان دهنده یک فرصت برای توسعه کیفیت و آینده من است.

او ادامه داد: حضور بازیکنانی مانند هالک، لاوزی، کاپلو و البته دوستم ویتسل کمک می‌کند به پیشرفت فوتبال در کشوری که علاقه مند به فوتبال است، کمک کنم. فراتر از فوتبال، این کشور همچنان اولویت من است؛همچنین این کشور فرصت مناسبی برای توسعه شخصیت‌ها و پروژه‌های حرفه‌ای دارد که برای من مهم است.

حرکت این استعداد جوان به لیگ چین شایعاتی را ایجاد کرد شاید در لیست بازیکنان تیم ملی بلژیک برای جام جهانی روسیه قرار نگیرد. او در این باره گفت: فاصله‌ام از قاره اروپا به این معنا نیست که جاه طلبی من برای شرکت در جام جهانی کاهش می یابد. تلاش‌هایم را نشان می‌دهم که آمادگی دارم در تابستان امسال در جام جهانی روسیه شرکت کنم. 

کاراسکو در سال 2015 به روخی بلانکو پیوسته بود و از آن زمان 128 بازی در ترکیب این تیم به میدان رفت. این بازیکن تابستان گذشته به شدت مورد توجه بارسلونا قرار داشت و در آن زمان طرفین برای این انتقال به توافق دست نیافته بودند.

اتلتیکو مادرید کاراسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر