کد خبر: 595862 A

سرمربی چلسی معتقد است برای شکست بارسلونا، باید عالی باشند.

به گزارش ایلنا، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا ادعا کرد آبی‌های لندن در نظر عموم مردم نسبت به رقیب در موضع ضعیف‌تری قرار دارند.

او گفت: تصور می‌کنم در شروع بازی دست‌کم‌گرفته شویم. روی کاغذ بارسلونا شانس بیشتری برای صعود به دور بعدی دارد. این ۲ مسابقه برای شناخت ما از سطح خودمان بسیار مهم خواهد بود. به خوبی برای این دیدار آماده شده‌ایم.آن‌ها در لیگی بزرگ، فصلی رویایی را سپری می‌کنند و در فینال جام حذفی اسپانیا هستند.

او در ادامه افزود: اگر خواهان برتری مقابل بارسلونا هستیم، باید یک بازی عالی را به نمایش بگذاریم. تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد خودمان را نشان دهیم. وقتی در صدر جدول قرار دارید و در هر مسابقه پیروز می‌شوید، اصلا احساس خستگی نمی‌کنید.در بارسلونا بازیکنان بزرگ زیادی وجود دارند. تصور نمی‌کنم بازی آن‌ها مقابل ایبار سرنخی از نوع بازیشان مقابل ما باشد.مهم‌ترین موضوع مقابل تیمی مانند بارسلونا پیدا کردن سطح بازی خودتان است. فرصتی بزرگ پیش‌روی ماست و تمام تلاش خودمان را برای صعود به دور بعدی به کار خواهیم بست.

آنتونیو کونته چلسی انگلیس بارسلونا اسپانیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر