کد خبر: 595809 A

مهاجم ایرانی الغرافه در اوج آمادگی به سر می برد.

به گزارش ایلنا، هفته دوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه شب آغاز شد و در یکی از مهمترین بازی ها تیم الغرافه قطر توانست در خانه خود با نتیجه 3-0 از سد تراکتورسازی تبریز بگذرد و به نخستین برد خود در این دوره از رقابت ها دست پیدا کند و به وضعیت خود در جدول سرو سامان ببخشد.

بی تردید ستاره الغرافه در بازی برابر نماینده ایران کسی نبود جز مهدی طارمی. مهاجم بوشهری تیم قطری در بازی برابر تراکتورسازی، هر کاری که می شد را انجام داد. او دو گل زد؛ یک پاس گل داد؛ یک پنالتی گرفت و خودش هم همان پناتی را به هدر داد. درست مانند دربی 4-2 پرسپولیس و استقلال. او همان کاری را کرد که همیشه انجام می دهد.

شماره 9 تیم قطری در این فصل و از زمانی که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم اضافه شده توانسته در مجموع لیگ و لیگ قهرمانان 4 گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم بدهد. او این تاثیرگذاری بالا را در 7 مسابقه از خود نشان داده است. 

مهدی روز به روز وضعیت مطلوب تری پیدا می کند و حالا در سه بازی اخیر تیمش موفق به گلزنی شده و حالا در کنار آنتونی مودست، دژان دامیانوویچ و کریم بوضیاف با سه گل در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان قرار دارد. طارمی فصل گذشته با 8 گل تا آستانه آقای گلی پیش رفت اما محرومیتی که برایش به وجود آمد فرصت رقابت با عمر خریبین و هالک را از او سلب کرد.

طارمی با تمام حواشی که بیرون از مستطیل سبز دارد اما درون زمین، یک فوق ستاره تمام عیار است. هیچ فرقی هم نسبت به گذشته نکرده است. هنوز همچنان شم گلزنی اش بالاست؛ گلش را می زند، موقعیتش را خراب می کند، به موقع پاس گل می دهد و پنالتی اش را به هدر می دهد و در نهایت مدعی هنوان آقای گلی می شود. 

حالا او جلوتر از اسنایدر بهترین خرید الغرافه حساب می آید. آنها با این شماره 9 فوق العاده ای که به چنگ آورده اند می توانند همراه با الجزیره و الاهلی مدعیان اصلی صعود به مرحله دوم لیگ قهرمانان باشد.

مهدی طارمی الغرافه قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر