کد خبر: 595354 A

گای کاسا نابوئه مهاجمی است که به تازگی در تمرین سپاهان حاضر شده است.

به گزارش ایلنا، پس از اینکه پرونده به خدمت گرفتن آلن هنریکه مدافع برزیلی برای تقویت سپاهان به نتیجه نرسید و منصور ابراهیم زاده کیفیت فنی این بازیکن را تایید نکرد، مدیران سپاهان با تغییری استراتژیک به دنبال اضافه کردن یک مهاجم برای تقویت بخش تهاجمی تیم هستند.

در همین راستا امروز "گای کاسا نابوئه" مهاجم ۲۸ ساله فرانسوی سال های دور المپیک مارسی در تمرین سپاهان حاضر شده تا از لحاظ فنی مورد بررسی ابراهیم زاده و کادرفنی قرار بگیرد.

نابوئه فوتبال خود را با تیم المپیک مارسی آغاز کرده، اما طی سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ فرصت زیادی برای بازی به او نرسیده و تعداد دقایق حضور او بیشتر از یک نیمه در یک بازی فوتبال نشد.

او در ادامه بازی در دو تیم دیگر فرانسوی را تجربه کرده تا به تیم اینتر فنلاند که بهترین کارنامه ی او در این تیم رقم خورده بپیوندد. کاسای ۱۲ گل طی دو فصل و نیم برای این تیم فنلاندی به ثمر رسانده تا پس از دو فصل جدایی از این تیم و حضور در فوتبال مالت و یونان، از سال ۲۰۱۵ بار دیگر به اینترفنلاند که خاطرات خوشی برای او داشته بازگردد و طی سه فصل برای این تیم ۱۳ گل به ثمر برساند.

مهاجم فرانسوی مدنظر سپاهان به تازگی به لیگ ملی انگلیس که پنجمین سطح فوتبال انگلیس به شمار می رود پیوسته و حالا در اصفهان حضور دارد تا در صورت جلب رضایت ابراهیم زاده در ادامه ی فصل برای این تیم راهی میدان شود.

البته اگر عملکرد این مهاجم که در طول ۱۰ سال تعداد گل هایش از عدد ۳۰ تجاوز نکرده است، مورد تایید ابراهیم زاده قرار بگیرد، شرایط حضور این بازیکن با توجه به قوانین جدید سازمان لیگ در جذب بازیکن خارجی هم باید مد نظر قرار بگیرد.

سپاهان اصفهان گای کاسا نابوئه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر