کد خبر: 595353 A

دو تیم ایرانی در ورزشگاه السیب مقابل نمایندگان عربستانی شکست خورده اند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران باید در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال برود. این دیدار قرار است در ورزشگاه السیب عمان به میزبانی استقلال به انجام برسد.

از سال 2016 که این کشور عربی میزبان دیدارهای نمایندگان ایرانی مقابل تیم های عربستانی بوده دو ورزشگاه سلطان قابوس و السیب محل برگزاری مسابقات طرفین بوده است.

تاکنون در 11 مسابقه قبلی 9 بار سلطان قابوس و دو بار السیب میزبانی مسابقات را عهده دار بوده که متاسفانه ورزشگاه بازی پیش رو اصلا برای تیمهای ایرانی خوش یمن نبوده است. پیش از این هر دو بازی به انجام رسیده بین ایرانی ها و عربستانی ها در این ورزشگاه با برتری نمایندگان عرب به اتمام رسیده است.

الهلال-2-1

در مرحله یک هشتم نهایی فصل 2017 تیم فوتبال استقلال خوزستان در بازی رفت خود مقابل الهلال در این ورزشگاه 14 هزار نفری میزبان بود و در پایان بازی را با نتیجه 2-1 واگذار کرد و در مجموع با حساب 4-2 شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک چهارم بازماند.

در این فصل هم تیم تراکتورسازی در این ورزشگاه به مصاف الاهلی رفت و با یک گل شکست خورد تا نخستین باخت این تیم در این فصل از مسابقات و همچنین اولین باخت ارطغرل ساغلام رقم بخورد.

حال باید دید استقلال در سومین دیدار در این ورزشگاه می تواند زلسم امتیاز نگرفتن و بردهای تیمهای ایرانی را بشکند یا خیر.

تراکتور-الاهلی

تراکتورسازی تبریز استقلال خوزستان استقلال تهران الهلال عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر