کد خبر: 594744 A

در نشست هیات اجرایی مصوب شد؛

کمیته ملی المپیک در نشست امروز هیات اجرایی تفامنامه همکاری با سازمان زیباسازی شهرداری تهران امضا کرد.

به گزارش ایلنا، در نشست امروز هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اصغر رحیمی بعنوان سرپرست کاروان اعزامی به المپیک جوانان بوینس آیرس 2018 انتخاب و مقرر شد در راستای حمایت تبلیغاتی از کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی اندونزی 2018 و المپیک توکیو 2020 تفاهمنامه ای بین کمیته ملی المپیک و سازمان زیباسازی شهرداری تهران منعقد شود.

شاهرخ شهنازی دبیر کل و سخنگوی کمیته ملی المپیک ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: نشست امروز با حضور اعضای محترم هیات اجرایی و آقای ضرغامی رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار و مقرر شد در راستای حمایت تبلیغاتی از کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا و همچنین بازیهای المپیک توکیو 2020 تفاهمنامه ای بین کمیته و سازمان زیبا سازی آماده و اجرا شود.

شهنازی خاطرنشان کرد: موضوع مهم نشست امروز تقسیم بودجه 96 بین فدراسیونها بود که جدول تقسیم بندی بودجه در نشست امروز مطرح و مصوب شد تا طی چند روز آینده بودجه در اختیارفدراسیونها قرار گیرد.

در بازیهای المپیک 2016 ریو نیز از سوی کمیته ملی المپیک و سازمان زیبا سازی شهرداری تهران جهت تبلیغات برای کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به این رقابتها همکاری خوبی در این زمینه صورت گرفته بود

 

شاهرخ شهنازی کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر