کد خبر: 594648 A

ناراحتی ایمانی از نیمکت نشینی؛

میان سرمربی ذوب‌آهن و هافبک ملی‌پوش این تیم دلخوری پیش آمده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب‌آهن اصفهان در دیدار هفته نخست مقابل الدحیل قطر در حالیکه تا دقیقه 74 با نتیجه یک بر صفر از حریف خود پیش بود، با دریافت 3 گل در 10 دقیقه نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد تا دست خالی از قطر به ایران برگردد.

اکبر ایمانی، هافبک دفاعی ذوبی‌ها هم دقیقا در این دقایق بود که برای تیمش به میدان رفت و با وجود اینکه با تفکرات دفاعی قلعه‌نویی و برای حفاظت از گل زده این تیم وارد زمین شد، اما ظاهراً در وظایف خود ناکام ماند.

این بازیکن دیدارهای اخیر تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده بود و به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود و با تصمیم قلعه‌نویی جایی در ترکیب اصلی تیمش نداشت و به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد.

ایمانی در دقایق حضورش در زمین عملکرد مناسبی نداشت و روی گل دوم الدحیل هم که یار مستقیم او موفق به سرزنی شد مقصر بود تا باعث ناراحتی قلعه‌نویی شود و نسبت به بازیکن تیمش انتقاد داشته باشد.

از طرفی هافبک ملی‌پوش هم دل خوشی از نیمکت‌نشینی نداشت و عقیده داشت با توجه به موقعیتش در تیم ملی، فیکس بازی نکردن در ذوب‌آهن ممکن است باعث از دست رفتن جام جهانی برای او شود.

این موضوع باعث شد حتی سعید آذری روز گذشته در صحبت‌های خود واکنش نشان دهد و اعلام کند هر بازیکنی که نتواند با شرایط قلعه‌نویی خودش را تطبیق دهد باید جدا شود که البته مدیرعامل ذوبی‌ها اسمی از بازیکن خاصی نیاورد ولی کدهایی در مصاحبه او وجود داشت که به نظر می‌رسید منظورش اکبر ایمانی است.

باید دید این دلخوری دو طرفه به نیمکت‌نشینی ایمانی در دیدار با لوکوموتیو ختم می‌شود یا قلعه‌نویی از اشتباه شاگردش چشم‌پوشی خواهد کرد.

امیر قلعه‌نویی ذوب آهن اصفهان اکبر ایمانی لوکوموتیو تاشکند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر