کد خبر: 594568 A

مهاجم چلسی منتظر بازی با تیم سابقش در ورزشگاه استمفورد بریج است.

به گزارش ایلنا و به نقل از گل، پدرو منتظر دیدار روز سه شنبه با بارسلونا در ورزشگاه استمفوردبریج است؛ جایی که او با بهترین بازیکن جهان و همبازی سابقش رو به رو می‌شود. چلسی شب گذشته در دور پنجم رقابت‌ها جام اتحادیه انگلیس با نتیجه 4 بر صفر مقابل هال سیتی به برتری رسید و پدرو دومین گل تیمش را به ثمر رساند.

مهاجم اسپانیایی می‌گوید دو پیروزی پیش از رویارویی با شاگردان ارنستو والورده اعتماد به نفس چلسی را افزایش خواهد داد.

او گفت: ما در فرم خوبی با اعتماد به نفس مقابل این بازی عظیم در برابر بارسلونا قرار می‌گیریم. برای ما خوب است که در این نوع بازی قرار بگیریم. ما دو بازی بسیار خوب را در حال حاضر انجام داده ایم. ما باید همچنان ادامه دهیم و برای بازی برابر بارسلونا آماده باشیم.

پدرو ادامه داد: این برای من یک بازی خاص خواهد بود. آنها هر ساله یکسان هستند. آنها در لالیگا بازی خوبی دارند و در فینال جام حذفی نیز هستند. 

pedro-barcelona_u2b4x36ku2ne165s2zxt3skor

مهاجم اسپانیایی هفت سال در ترکیب بارسلونا حضور داشت و به 20 عنوان قهرمانی از جمله لیگ قهرمانان اروپا دست یافته در حالیکه 99 گل برای این تیم به ثمر رسانده بود.

بازیکن چلسی درباره لیونل مسی اظهار داشت: چه چیزی می توانم درباره او بگویم که من قبلا نگفته ام؟ او بهترین در جهان است، او همیشه این تفاوت را ایجاد می کند و سخت است که او را متوقف کنید.

بارسلونا چلسی پدرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر