کد خبر: 594519 A

تیم جوانان تنیس روی میز کشورمان با شکست تیم آرژانتین در مرحله گروهی و باخت در مقابل مجارستان تنها با برد مقابل تیم ترکیه که از بازیکنان قدرتمند چینی بهره میگیرد شانس صعود به مرحله بعد را خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، مسابقات تور بین المللی نوجوانان و جوانان که از تاریخ 14 لغایت 18 فوریه 2018 در کشور چک در جریان است یکی از سخت ترین تورنمنت ها در نوع خود می باشد و نمایندگان کشورمان نوید و حمید شمس که به همراه پدرشان امید شمس به عنوان مربی در این مسابقات حضور پیدا کرده اند در بخش انفرادی جوانان حذف شدند و مسابقات را در قسمت تیمی پیگیری خواهند کرد.

تیم جوانان کشورمان با شکست تیم آرژانتین در مرحله گروهی و باخت در مقابل مجارستان و با توجه به 4 تیمه بودن گروه ها و صعود تنها یک تیم از هر گروه تنها با برد مقابل تیم ترکیه که از بازیکنان قدرتمند چینی بهره میگیرد شانس صعود به مرحله بعد را خواهد داشت.

نوید شمس دربخش انفرادی رده سنی نوجوانان مستقیماً در جدول حذفی قرار گرفت و در بخش دونفره با یار هندی خود می بایست در جمع 32 تیم برتر مقابل تیم مشترک صربستان و پرتغال با ترکیب  JOCKOV Jovan/MACIEL Luis قرار گیرند.

 

تنیس روی میز نوید شمس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر