کد خبر: 594221 A

بچه های تیمم شایستگی رتبه‌های بالاتری دارند

سرمربی پیکان عملکرد از همتایش در تیم فولاد حمایت کرده و می گوید فولاد با این بضاعتی که دارد نتایج قابل قبولی گرفته است.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی، سرمربی پیکان پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد در نشست خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت: بچه‌های تیم ما افتخارآفرین هستند؛ دیروز هم گفتم با اینکه هفت بازیکن نداریم، گروهی از بازیکنان جوان هستند که می‌توانند آینده پیکان را بسازند و امروز نیز شجاعانه، خوب و پُر تلاش کار کردند و از همه آنها تشکر می کنم و تبریک می‌گویم؛ برد خوب امروز را به همه کارگران زحمتکش ایران خودرو تقدیم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بازی بسیار سنگینی بود، ابراز کرد: بی‌دلیل نیست که فولاد جایگاه خوبی در جدول دارد؛ از فشارهایی که از روی آقای پورموسوی است، تعجب می‌کنم؛ به هر حال تیمی در راستای بضاعت خود پیش رفته و به نظرم آقای پورموسوی خیلی خوب کار کرده است؛ مربی جوانی که برای این استان بوده و آینده‌دار است؛ تعجب می کنم ایشان را زیر فشار قرار داده‌اند؛ به نظرم تیم و نتایج فولاد خیلی خوب است.

سرمربی پیکان اضافه کرد: امروز و به ویژه در نیمه دوم توانستیم از هر موقعیت‌مان استفاده کنیم؛ هر چند در نیمه اول از فرصت‌هایمان بهره کافی نبردیم ولی در نیمه دوم خیلی خوب بودیم.

جلالی در خصوص نمایش پیکان در نیمه اول که نشان از تلاش این تیم برای تساوی داشت، عنوان کرد: شما می‌خواهید به اهواز و استادیوم غدیر بیایید و مقابل فولاد بازی کنید؛ طبیعتا باید نخستین فکر شما کنترل کردن حریف باشد تا بعد از آن به فکر استفاده از روزنه‌ها باشید؛ امروز در وقت‌های اضافه نیمه اول از روی کرنر گل خوردیم؛ در نیمه دوم سنجیده‌تر و پُر تلاش‌تر بازی کردیم.

او در مورد استفاده از آقاخان در دقایق پایانی و زدن گل برتری او عنوان کرد: آقاخان به دلیل مصدومیت مدت‌ها دور از میادین بود و ما هم در مضیقه قرار داشتیم، اما یکی، دو هفته است با ما تمرین می‌کند؛ دوست داشتیم بتوانیم از راه‌هایی که شناسایی کردیم، حریف خوبمان را کنترل کنیم و بعد در موقعیتی مناسب به گل برسیم؛ امروز برنامه‌های ما خوب پیش رفت.

سرمربی پیکان درباره هدف پیکان در پایان لیگ گفت: با ظرفیتی که از بچه‌های تیمم می‌دانم و می‌شناسم، آنها شایستگی رتبه‌های بالاتری دارند و امیدوارم این اتفاق بیافتد.

فولاد خوزستان لیگ برتر مجید جلالی پیکان سیدسیروس پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر