کد خبر: 594109 A

صادق محرمی از انگیزه زیادی برای درخشش در دیدار آتی این تیم مقابل ستاره‌های السد قطر برخوردار است.

به گزارش ایلنا، دو گل از سه گل سرخ ها در دیدار مقابل نسف قارشی از سمت راست به ثمر رسید. جایی که صادق محرمی و فرشاد احمدزاده بازی میکنند؛ اما امیری و ماهینی نیز یاور آن ها در حملات هستند. در بازی روز سه شنبه نیز امیری یک پاس گل داد و پاس گل بعدی هم توسط صادق محرمی به ثبت رسید.

حال آن ها بازی بعدی را مقابل تیمی برگزار خواهند کرد که در سمت چپ ضعف هایی دارد. السد با سیستم ۴۳۳ به میدان می‌رود و اغلب، عبدالکریم حسن را به عنوان دفاع چپ و یاسر ابوبکر را به عنوان هافبک متمایل به راست در ترکیب خود می‌بیند؛ بازیکنانی که میل به هجوم بالایی دارند.

در دیدار با الوصل، عبدالکریم حسن، بیش از هر بازیکن دیگری در السد توپ را لمس کرد و همچنین شعاع حرکتی بالایی نیز داشت. گراف لمس توپ های او هم نشان میدهد، حسن حضور فعالی در نیمه زمین الوصل داشته است. همچنین السدی ها ۴۳ درصد حملاتشان را از این سمت انجام دادند که ۵ درصد بیشتر از سمت راست است. متقابلا، جای خالی این مدافع باعث حملات زردپوشان از این جناح نیز شد و آن ها ۴۳ درصد حملات حریف را از این سمت متحمل شدند.

در گلی که السد خورد نیز نقش عبدالکریم حسن، کاملا محسوس است. او توپ را به آرامی و به شکل کاملا اشتباه به یار هم دسته سپرد اما پیش از رسیدن توپ به بازیکن السد، مهاجم الوصل توپ دزدی کرد و تنها گل الوصل را به ثمر رساند.

از این ها میتوان نتیجه گرفت در دیدار با السد، برانکو فرصت بسیار خوبی برای ضربه زدن به السد از این جناح دارد و می‌تواند با ابزارهایی به نام صادق محرمی و فرشاد احمدزاده، به این تیم بتازد. ممکن است در این صورت، سرمربی تیم قطری اجازه حمله و هجوم بی امان را به مدافع تیمش ندهد.

اما روی دیگر سکه، حملات پردامنه السد از این منطقه است که امکان دارد محرمی را وادار به دفاع و حتی برانکو را مجبور به استفاده از حسین ماهینی در این پست کند. البته برانکو پیش تر نشان داده اهل سیستم دفاعی نیست اما بازی در قطر و مقابل تیم السد، شاید او را به کسب یک امتیاز قانع کند.

پرسپولیس تهران السد قطر صادق محرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر