کد خبر: 594023 A

سرمربی پیکان با پیروزی برابر فولاد ناخواسته به 3 تیم مدعی در صدر جدول منفعت می‌رساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر که قرار است امروز در اهواز میان فولاد و پیکان برگزار شود، در معادلات بالای جدول تاثیرات اساسی و مهمی می‌تواند ایفا کند که برای تیم‌هایی که درگیر آن هستند اهمیت بالایی دارد.

پورموسوی و شاگردانش به دلیل تعویق یک دیدار خود رتبه دوم جدول را به ذوب‌آهن واگذار کردند و در تلاش هستند تا با پیروزی در این دیدار رتبه خود را پس بگیرند و نزدیک‌ترین تعقیب کننده پرسپولیس شوند. از طرفی جلالی و شاگردانش یکی از آخرین فرصت‌های خود را برای اضافه شدن به کورس سهمیه در اختیار دارند و بازی مهمی برای آنها خواهد بود.

علاوه بر این دو تیم، پرسپولیس و ذوب‌آهن هم چشم امیدشان به مجید جلالی و پیکان است تا با پیروزی در این دیدار آنها را هم منتفع کند تا هم رتبه دومی شاگردان قلعه‌نویی باقی بماند و هم پرسپولیس فرصت این را داشته باشد تا با رقم خوردم نتایج دلخواهش بتواند در هفته بیست و پنجم در دربی جشن قهرمانی بگیرد.

فولاد در حال حاضر در فاصله 16 امتیازی با پرسپولیس صدرنشین است و در صورت پیروزی این فاصله به 13 امتیاز کاهش پیدا خواهد کرد و قهرمانی محتمل پرسپولیس به تعویق می‌افتد.

امیر قلعه نویی لیگ برتر فوتبال مجید جلالی برانکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر