کد خبر: 591947 A

صحبت های جنجالی جادوگر علیه فدراسیون و کی روش؛

سرمربی سپیدرود پس از شکست مقابل استقلال به جمع خبرنگاران آمد و درباره موضوعات مختلف صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی کریمی، پس از تصمیم سازمان لیگ مبنی بر محرومیت سرمربی سپیدرود از حضور در نشست خبری، در پایان دیدار با استقلال که به شکست 3 بر صفر تیمش انجامید با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد:

 

مقصر شکست مقابل استقلال من هستم

خودشان به عنایتی زنگ زدند که می‌تواند برود، این سئوالات را چرا از من می‌پرسید؟ چرا ۳ روز قبل این قانون نبود؟ صحبت کنم جریمه می‌شوم اما به هر حال بازی خوبی نبود و ما در روز خودمان نبودیم، باز هم اشتباه داشتیم و باید بیشتر کار کنیم.شکست امروز مقصرش من هستم در این زمان دو هفته‌ای تا بازی بعدی باید روی ضعف‌هایمان کار کنیم شرمنده هواداران شدیم و بازی بعدی جبران خواهیم کرد. امروز تماشاگران استقلال هم مانند گذشته به من لطف داشتند.

 

سه برنامه برای طارمی گذاشتید اما بلیت فروشی‌ها هیچ

 از عادل فردوسی‌پور بپرسید که آیا این توهین به مردم بود؟ من باز هم این کار را به خاطر دلایل خودم انجام خواهم داد. چرا شما در برنامه 90 به موضوع لخت کردن بازیکنان تیم ملی در فرودگاه امام واکنش نشان ندادید؟ چرا دستیار کی‌روش با نماینده فیفا آن طور برخورد کرد؟ در مورد قضیه طاهری و طارمی سه برنامه مفصل داشتید اما چرا در مورد بلیت فروشی‌ها برنامه نمی‌گذارید. فقط یک بار اول فصل گفتند دیگر پیگیری هم نکردند. من پای حرف‌هایم هستم.  تاج و دار و دسته‌‌شان هر کاری می‌خواهند بکنند. حتی می‌خواهم تصمیمی بگیرم که حداقل سپیدرود متضرر نشود. به قول مهدی هاشمی‌نسب عزمم را جزم کردم تا ته این ماجرا بروم.

 

کمیته انضباطی من علنی برگزار شود

کمیته انضباطی باید علنی باشد، 100 احضاریه دیگر هم به دست من برسد تا ته آن می‌روم اگر اشتباهی کرده باشم تاوانش را می‌دهم. ما را از کمیته انضباطی نترسانند.در فضای مجازی همه چیز را گفته‌ام. مردم هم می‌دانند و آنهایی که با من هستند می‌دانند و آنهایی که به قول فردوسی‌پور با پرتاب لوگو به آنها توهین شده است آنها هم ببینند چه اتفاقی افتاده است.

 

من سیستم خاص خودم را دارم

همه برای من قابل احترام هستند اما من کار خودم را می‌کنم و نمی‌توانم خویشتن‌دار باشم. به هر حال هرکسی سیستم خاص خودش را دارد، شاید برخی‌ها چیزهایی بدانند اما حرفی نزنند اما من حرف می‌زنم و تا آخرش هم می‌روم. آذر صحبت‌هایی را مطرح کردم و امروز ۱۹ بهمن است اما هنوز برنامه ۹۰ فرصت نکرده تا به موضوعاتی که من مطرح کردم بپردازد. سئوال من اینجاست که چطور برای پرونده طارمی و طاهری ۳ برنامه اختصاص می‌دهند، هر موضوعی که وجود داشته باشد به سود یا به ضرر یک باشگاه است اما بحث من یک موضوع ملی به شمار می‌رود.

 

اگر آقایان جرات داشته باشند، مرا روی خط بیاورند

نود که هیچ، به صد و صد و بیست هم می‌روم. اگر آقایان جرأت داشته باشند و مرا روی خط تلفن هم بیاورند برایم کافی است. آنها از من خواستند که دوربین بفرستند و صحبت‌هایم را ضبط کنند اما من قبول نکردم چون می‌دانستم اگر این اتفاق رخ دهد آنها برای پخش، صحبت‌هایم را کم و زیاد می‌کنند. نمی‌دانم چرا برخی‌ها تلاش کردند کار مرا مقابل مردم قرار دهند.

 

من آینده ای در فوتبال ندارم

من آینده‌ای در فوتبال ندارم، هرکاری که باید می‌کردم خوب یا بد انجام دادم و رفتم، شما به عنوان خبرنگار باید وظایف خود را به درستی انجام دهید اما متأسفانه برخی از خبرنگاران حتی جرأت نکردند صحبت‌های مرا در رسانه‌های خود چاپ کنند. شاید چون دلیلش این بود که جام جهانی نزدیک است و دوست دارند کاخ کرملین را از نزدیک ببینند. برخی‌ها نگران به خطر افتادن موقعیت شغلی خود هستند اما مگر وظیفه رسانه کمک به فوتبال نیست؟ آقایان نگران شکایت هستند اما سئوال من این است که آیا می‌توانند تمام روزنامه‌ها را با هم ببندند؟

 

چرا شکایت شخصی تاج از سایت فدراسیون منتشر شد؟

آقایان که جوابی ندارند به دنبال شکایت می‌روند، برخی‌ها با تهدید یا عذرخواهی داستان‌های مختلف را تمام می‌کنند اما من این موضوع را تا انتها پیگیری خواهم کرد. با خداداد عزیزی و مهدی هاشمی‌نسب هم صحبت کردند، آنها می‌خواستند به من کمک کنند اما من گفتم که این کار را شروع کردم و تا آخرش هم می‌روم. از وکیل رئیس فدراسیون بپرسید که چرا شکایت شخصی خودش را روی سایت فدراسیون فوتبال منتشر کرده است؟ اگر ریگی در کفششان نیست باید به این سئوالات پاسخ دهند. بارها خواسته‌ام مناظره‌ای بگذارند تا صحبت‌هایمان را مطرح کنیم و شاید مشکلات حل شود.

 

اردوهای بعدی  نوجوانان و جوانان کی برگزار می شود؟

در مورد لباس‌های تیم ملی جوانان و نوجوانان گفتند برای اردوهای بعدی است اما باید دید اردوهای بعدی چه زمانی برگزار می‌شود، فکر می‌کنم تاریخشان حدود یک سال دیگر باشد. اگر یک سال لباس ایرانی را بشورند و نگه دارند سالم می‌ماند؟ من فکر می‌کنم که کارم را به درستی انجام می‌دهم و هیچکس غیر از خودم نمی‌تواند به منافع من ضربه بزند.

 

کی روش آن چیزی نبود که من می خواستم

کی‌روش آن چیزی نبود که من می‌خواستم و پس از آن بارها تلاش کردم که رابطه ما همان رابطه مربی-بازیکن بماند. من خودم احترامم را حفظ کردم اما از تاج بپرسید که چرا مربیان ایرانی تیم ملی اخراج شدند. چرا پسر خوانده کی‌روش بدون مدرک مربی تیم ملی شده است؟ در تمام دنیا بحث‌های تبلیغاتی وجود دارد و من عیب و ایرادی به این موضوع نمی‌بینم. تا جایی که من اطلاع دارم یک مربی در رده ملی یا باشگاهی سالی ۶ هفته مرخصی دارد که می‌تواند به صورت‌های مختلف از آن استفاده کند اما حالا برعکس شده است. اگر شما تا صبح هم از من سئوال کنید جوابتان را خواهم داد اما کسی باید جواب این سئوالات و ابهامات را بدهد که پای قرارداد امضاء کرده است.

 

پسر خوانده کی‌روش را به اروپا فرستادند تا مدرک بگیرد

پسر خوانده کی‌روش مدرکی ندارد و فکر می‌کنم او را اخیراً به دوره‌ای در اروپا فرستاده‌اند تا یک کاغذ یا مدرکی بگیرد. من هم اگر قدرت داشتم شاید پسر خاله و پسر عمه‌ام را می‌آوردم. به من گفتند به جلسه می‌رویم که این‌بار دیگر او را اخراج کنیم اما نمی‌دانم چه شد که ناگهان نظرشان برگشت. کی‌روش عادت دارد همیشه با توپ پر به جلسات می‌رود و با گرفتن چند امتیاز از موضع خود کوتاه می‌آید. فکر می‌کنم قبل از قرعه‌کشی جام جهانی بود که قرار بود کی‌روش را اخراج کنند اما نشد، دلایلش را هم نمی‌دانم.

استقلال عادل فردوسی پور علی کریمی فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش مهدی تاج مهدی طارمی برنامه نود سپیدرود رشت پرسپوليس تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر