کد خبر: 584763 A

پرسپولیس نسبت به هم گروهی های قطعی خود شرایط بهتری حداقل در باب نتیجه گیری داشته است.

به گزارش ایلنا، در حالی که هنوز از بین الفیصلی اردن و نسف قارشی مشخص نشده کدام تیم در گروه C با پرسپولیس هم گروه می شود؛ دو تیم دیگر در شرایط متفاوتی به سر می برند.

الوصل امارات که لیگ خلیج فارس را خوب آغاز کرده بود در 5 هفته اخیر تنها یک برد را تجربه کرده و در بازی مهم دو هفته قبل هم به العین باخت تا تیم سوم جدول رده بندی باشد. 

الوصل روی بازیکنان خارجی اش تمرکز کرده و فابیو لیما با 12 گل زده بهترین بازیکن این تیم به حساب می اید. کایو و رونالدو مندس هم دیگر نفرات موثر این تیم زردپوش هستند. الوصل فردا باید در چارچوب هفته سیزدهم به مصاف تیم امارات برود.

دیگر حریف سرخپوشان تهرانی السد قطر است. تیمی که در لیگ دوازدهمی ستارگان قطر، با 31 امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به الریان با فاصله 4 امتیازی نسبت به الدوحیل در رده دوم جای گرفته است. 

السد در هفته سیزدهم با 6 گل ام صلال را از پیش رو برداشت تا نشان دهد در آمادگی خوبی به سر می برد. پورعلی گنجی، ژاوی و هم تیمی هایشان بعد از دو هفته ناکامی دوباره به مسیر برد برگشتند و هفته بعد هم باید در خانه خود به مصاف الغرافه بروند.

با این تفاسیر پرسپولیس صدرنشین شرایط به مراتب بهتری نسبت به الباقی تیمهای گروه دارد و می توان گفت آنها همچنان شانس نخست صعود هستند.

پرسپولیس السد قطر الوصل امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر