کد خبر: 584713 A

باشگاه استقلال تهران نامه فسخ قرارداد گومز با باشگاه سابقش را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، یازالده گومز مهاجم تازه وارد استقلال است که برای تقویت فاز تهاجمی آبی‌ها با نظر وینفرد شفر به تهران آمده و تست‌های پزشکی برای امضای قرارداد نهایی را پشت سر گذاشته است.

امروز شایعه شده بود که زمان فسخ قرارداد گومز یک روز پس از پایان زمان نقل و انتقالات نیم فصل با باشگاه قبلی‌اش به انجام رسیده و حضور او در استقلال غیر قانونی است.

باشگاه استقلال تهران در واکنش به شایعات اخیر پیرامون زمان قرارداد گومز در بیانیه‌ای نوشت: "روزنامه ایران ورزشی امروز در مطلبی مدعی شده قرارداد مهاجمی که برای امضا قرارداد با استقلال به تهران آمده یک روز پس از پایان زمان نقل و انتقالات نیم فصل با باشگاه قبلی اش در پرتغال فسخ شده و برای این موضوع به حساب توئیتر این باشگاه استناد کرده است. انتشار چنین خبری جای تعجب دارد زیرا با نگاهی ساده به راحتی قابل تشخیص است که توئیتر این باشگاه خبر فسخ قرارداد با یازالده را در 16 ژانویه منتشر کرده است و نه زمان فسخ قرارداد. باشگاه استقلال حتی در غروب 15 ژانویه نامه رسمی فسخ قرارداد یازالده با باشگاه قبلی این بازیکن را دریافت کرد و هیچ نگرانی‌ای از این بابت وجود ندارد."

این باشگاه همچنین برای شفاف سازی نامه فسخ قرارداد را هم منتشر کرد:

photo_۲۰۱۸-۰۱-۲۱_۱۴-۴۳-۳۶

استقلال تهران یازالده گومز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر