کد خبر: 584700 A

آیزاول هند کار سختی برای پیکار با نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا دارد.

به گزارش ایلنا، سه شنبه هفته‌ آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با انجام بازی های پلی آف آغاز می شود. تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان باید در خانه خود رو در روی تیم آیزاول هند قرار بگیرد.

اما حریف ناشناخته ذوب آهن چگونه به این رقابت ها صعود کرد؟ آیزاول تیمی است که در سال 2012 به عضویت فدراسیون فوتبال هند درآمد. این تیم فعالیت خود را در دسته دوم شروع کرد و در فصل 2015-2016 به مقام قهرمانی رسید و راهی سطح اول فوتبال هند شد. این تیم در فصل 2016-2017 برای اولین بار مقام قهرمانی لیگ هند را مال خود کرد و به نخستین تیم منطقه میزورال تبدیل شد که این عنوان را از آن خود می کند.

DTqmPeoVQAAY8xh

آیزاول در ترکیب خود بازیکنان بومی زیادی را دارد اما در کنار آنها چند بازیکن خارجی هم دیده می شوند. مسیح سایغانی از افغانستان، یوگو کوبایاشی از ژاپن، کریم اومولوجا از نیجریه، آلفرد جریان از لیبریا(کاپیتان)، آندری یونسکو از رومانی و دودوز زیکاهی از ساحل عاج این نفرات را تشکیل می دهند که قائدتا 4 نفر از بین آنها می توانند در برابر ذوب آهن به میدان بروند.

این تیم قرمزپوش در این فصل از رقابت های آی لیگ، در رده ششم جدول رده بندی جای دارد و وضعیت چندان خوبی ندارد. آنها 5 روز قبل از بازی با ذوب باید در خانه خود به مصاف موهون باگان بروند.

سرمربی این تیم هم پائولو منزس پرتغالی است. آنها به تازگی در بازی دربی هم باخته اند و شرایط روحی جالبی ندارند. کریم اومولوجا هم به دللی مصدومیت نمی تواند مقابل ذوب آهن به میدان برود.

ذوب آهن اصفهان آیزاول هند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر