کد خبر: 584629 A

میرشاد ماجدى انتصاب درستى براى تحول در آموزش بود

عضو فراکسیون ورزش مجلس شوراى اسلامىعملکرد مهدی تاج با مشکلات موجود را قابل قبول توصیف کرد و گفت: اداره فوتبال تقریبا توان یک وزیر را نیاز دارد که تاج با همه معضلات اقتصادى، با پرهیز از حاشیه ها ثبات و آرامش نسبتا خوبى را در فوتبال کشور حکمفرما کرده است.

به گزارش ایلنا، محمد دامادى نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس شوراى اسلامى در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره دانش افزایى مربیان فوتبال مازندران در میان خبرنگاران با اشاره به "تثبیت حق پخش تلویزیونى بعنوان یک عامل مهم براى رفع مشکلات عدیده اقتصادى و به تبع آن بوجود آمدن نظام باشگاه دارى حرفه اى" اشاره کرد و گفت: "آنقدر  موضوع حق پخش با حساسیت بالا باید تکرار و اقدامات عملیاتى در اینخصوص صورت گیرد تا فوتبال ما از نظر اقتصادى سامان پیدا کند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شوراى اسلامى عملکرد مهدی تاج با مشکلات موجود را قابل قبول توصیف کرد و گفت: اداره فوتبال تقریبا توان یک وزیر را نیاز دارد که تاج با همه معضلات اقتصادى، با پرهیز از حاشیه ها ثبات و آرامش نسبتا خوبى را در فوتبال کشور حکمفرما کرده است.

نماینده مردم سارى و میاندرود در مجلس شوراى اسلامى افزود: برگزارى دوره هاى کوتاه مدت بازآموزى ، بشرط باشتراک گذاشتن آخرین تغییرات فنى فوتبال دنیا، البته به فراخور نیازمندى هاى مربیان هر رده و هر سطح، مى تواند کمک شایانى به توسعه فوتبال کشور نماید.

محمد دامادى انتصاب میرشاد ماجدى بعنوان رئیس کمیته آموزش مربیان فدراسیون فوتبال را یکى از بهترین تصمیمات تاج برشمرد و خاطرنشان کرد: "آمدن فکر نو و نیروى تازه آنهم استفاده از سرمایه هاى تحصیلکرده و جوان فوتبال مانند ماجدى، هواى تازه اى را در فوتبال کشور بجریان خواهد انداخت."

مهدی تاج محمد دامادى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر