کد خبر: 584513 A

امیدوارم با افاضلی نمایشم به چشم بیاید؛

مهاجم نفت تهران ابراز امیدواری کرد با تلاش زیاد شاگردان هومن افاضلی از منطقه خطر در جدول رده بندی دور شوند.

امین منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره برتری نفت مقابل سیاه جامگان در هفته بیستم لیگ برتر گفت: امیدواریم روندمان ادامه دار باشد. بازی سختی بود. با اینکه یک گل خوردیم خیلی خوب به بازی برگشتیم. این حاصل نظمی است که در چند هفته اخیر ایجاد شده است. این اتفاق با حضور کادرفنی و مدیریتی جدید رخ داده و روز به روز بهتر می‌شویم. خوشحالیم که بازی 6 امتیازی را بردیم.

او ادامه داد: نفت شخصیت خیلی خوبی در فوتبال ایران ایجاد کرده بود که از نظر من شخصیت را از نفت گرفته بودند و روح باختن در تیم وجود داشت. چند هفته روحیه بردن و تلاش به ما اضافه شده است. نفت در سالهای اخیر جزو تیم‌های بالای جدول بوده و امیدواریم 10 هفته دیگر با تمرکز پیش برویم تا نتایج بهتری بگیریم.

منوچهری درباره جایگاه نفت تهران در جدول رده بندی اظهار داشت: تمام توانمان را به کار می‌گیریم که از منطقه خطر دور شویم. این با تلاش، تمرین و دوندگی زیاد با گوش دادن به نکات فنی این کار را عملی می‌کنیم.

مهاجم نفت درخصوص گلزنی و شرایط آمادگی‌اش عنوان کرد: با شناختی که از قبل و همکاری با آقای افاضلی داشتم، با تفکرات‌شان آشنا بودم. همین خیلی کمک می‌کند تا تفکرات ایشان را پیاده کنیم. امیدواریم طوری کار کنیم که کاردفنی از ما انتظار دارند. آقای افاضلی اینگونه هستند و امیدوارم فوتبالم زیر نظر ایشان دوباره به چشم بیاید.

نفت تهران هومن افاضلی‌ امین منوچهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر