کد خبر: 582851 A

مصطفی آجورلو :

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از امضای قرارداد این باشگاه با ایرانسل با کف ۲۸ میلیارد تومان خبر داد و گفت: در آینده طرح‌های اقتصادی بزرگی با این مجموعه انجام می‌دهیم.

به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو در نشست مشترک اعضای تیم تراکتورسازی با مدیریت مجموعه ایرانسل در محل باشگاه اظهار داشت: اقتصاد در فوتبال نقش بسیار مهمی دارد و باشگاه تراکتورسازی پس از سال‌های سال قراردادی با کف ۲۸ میلیارد تومان امضا کرده است..

وی ادامه داد: با توجه به اینکه پرسپولیس بالای جدول است رقم بالاتری با ایرانسل امضا کرده است و اگر شرایط بهتری در ادامه مسابقات داشته باشیم ما هم می‌توانیم رقم بالاتری دریافت کنیم.

آجورلو افزود: ما با ایرانسل قراردادی حداقلی به مبلغی که عنوان شد، امضا کردیم و می‌توانیم آن را نیز افزایش دهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: ایرانسل بازار بزرگی در کشور دارد و طرح‌های بزرگی در برنامه دارند که ما نیز وارد این بازار بزرگ اقتصادی شدیم.

وی گفت: از زمانی که باشگاه بارسلونا را از نزدیک دیدم تا به امروز به فکر چنین کار اقتصادی بزرگی بودم و مقدمات آن را از زمان حضورم در تراکتورسازی فراهم کردم که امروز توانستیم به این مهم دست‌یابیم.

آجورلو اذعان داشت: با کمک اعضای تیم وارد این بازار بزرگ اقتصادی می‌شویم تا در کنار مجموعه قدرتمند ایرانسل بتوانیم فعالیت‌های بزرگی در اقتصاد ورزش و فوتبال انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد: با کمک ایرانسل بخش زیادی از بدهی‌های سال‌های قبل را پرداخت کردیم و اخیراً نیز مبالغی به تیم اختصاص دادیم و در ادامه بیشتر از این، از طرح بزرگ اقتصادی برای این باشگاه هزینه خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر