کد خبر: 582687 A

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد آذربایجان به‌عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی این کشور منصوب شد.

به گزارش ایلنا، فردوسی آمادوف که سابقه طولانی در سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد آذربایجان را داشت به تازگی بعنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی این کشور منصوب شد.

فدراسیون کشتی آذربایجان به خاطر مشکلات مالی و اعتراض کشتی‌گیران، با تغییرات گسترده‌ای روبرو شده است به طوری که فاضل ممدوف رئیس این فدراسیون نیز چند ماه پیش از سمت خود استعفاء داد.

* سفر تیم کشتی آزاد ایتالیا به ایران برای برگزاری اردوی مشترک

تیم کشتی آزاد ایتالیا یک اردوی مشترک 10 روزه را پس از رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در روزهای 21 تا 30 بهمن ماه با تیم کشتی آزاد کشورمان برگزار خواهد کرد.

* آموزش آخرین مقررات داوری کشتی زیر نظر مدرسین اتحادیه جهانی کشتی

کلینیک تغییر مقررات داوری کشتی زیر نظر مدرسین اتحادیه جهانی کشتی با حضور داوران درجه S1 (المپیکی ) دنیا از جمله چهار داور المپیکی کشورمان محمد ابراهیم امامی، اردوان صاحب، محمد مصلایی و مزدک گیتی و در شهر براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی در حال برگزاری است.

این کلینیک از صبح روز یکشنبه (24 دی ماه) آغاز شد و عصر امروز (سه شنبه) به پایان خواهد رسید.

در این کلاس که با تدریس آنتونیو رییس کمیسیون داوران دنیا از کشور آلمان، بوعزیز نایب رییس کمیسیون داوران از کشور تونس و ابراهیم چی چی اغلو از ترکیه و دیگر مدرسین اتحادیه جهانی کشتی در حال برگزاری است، آخرین تغیرات داوری در کشتی فرنگی و آزاد تدریس شد و در پایان هر روز از داوران حاضر آزمون‌های به صورت کتبی و نمایش فیلم گرفته شد.

در آخرین روز این کلینیک قرار است در مورد نحوه برخورد با کشتی‌گیر کم کار در کشتی فرنگی، نحوه جدید نشستن در خاک اجباری، خطاهایی کشتی فرنگی و... به صورت تئوری و عملی، آموزش‌های لازم داده شود.

داوران المپیکی کشورمان عصر روز چهارشنبه به کشور باز می ‌ردند و آخرین قوانین اعلام شده در کشتی آزاد و فرنگی را در اختیار مربیان، کشتی‌گیران، داوران و دست اندرکاران  و علاقمندان به ورزش اول کشور  قرار خواهند داد.

 

 

فردوسی آمادوف فدراسیون کشتی آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر