کد خبر: 578562 A

سرمربی ذوب‌آهن از شرایط تیمش پیش از دیدار مقابل پیکان می‌گوید.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: در نیم فصل دوم بازی‌ها شرایط خاص خودش را دارد. فردا یکی از بازی‌های سخت‌مان را پیش رو داریم، اما خوشبختانه ذوب‌آهن شرایط ایده‌ال من را تقریبا پیدا کرده است. از این موضوع خوشحالم و آینده ذوب‌آهن را خوب می‌بینم. اگر بازی فردا را ببریم روی روند مدنظر قرار می‌گیریم. اکبر ایمانی تازه به ما اضافه شده و‌ خوشحالیم حدادی فر هم بازی به بازی بهتر می‌شود.

وی ادامه داد: بازی قبل بسیار خوب بودیم و میانگین 11 کیلومتر دوندگی داشتیم. درصد پاس‌های صحیح هم بسیار خوب بود و امیدوارم با سه امتیاز بازی فردا شرایط‌مان بهتر شود. در حق تیم ما کم لطفی شد و‌ نیم‌فصل نخست بسیار بدشانس بودیم. مسائلی است که آخر فصل درباره آن‌ها صحبت می‌کنم و اگر بازی فردا را ببریم به طور قطع روند تیم‌مان بهتر خواهد شد. نیم فصل دوم بسیار سخت است و به قول مربیان دروازه‌ها کوچکتر می‌شود.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان درباره مصدومان و محرومان تیمش برای این دیدار تصریح کرد: ربیع عطایا مصدوم است و باید از تیم پزشکی تشکر کنیم که زحمات زیادی برای بازیکنان می‌کشد.

قلعه‌نویی در واکنش به این پرسش که گفته می‌شود قرارداد اکبر ایمانی با ذوب‌آهن مشکل دارد و ممکن است این تیم به همین دلیل از پنجره نقل‌و‌انتقالات محروم شود، گفت: این مسائل مدیریتی است و امروز به ‌من ‌گفتند که کارت بازی ایمانی صادر شده است. زمانی که کارت بازی بازیکن صادر می‌شود به این معناست مشکلی وجود ندارد. قطعاً سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن حواسش به همه چیز هست.

امیر قلعه‌نویی پیکان تهران ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر